Autor Wątek: miesiączka po porodzie  (Przeczytany 22172 razy)

Offline Wiśnia

• mama świeżynka
  • *
Odp: miesiączka po porodzie
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 15, 2013, 09:18:14 »
ja pierwszą miesiaczkę dostałam dokładnie półtora roku po porodzie :)

Offline pero33

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 15, 2013, 10:03:05 »
ja po pierwszym dziecku po 6 miesięcąch w sumie wtedy gdy zaczełam małemu rozszerzać dietę. Teraz karmie małą 7 miesiąc i nadal nic

Offline kucinska.karolina

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 16, 2013, 01:29:11 »
TO ja ujmę to tak - przed ciążą miałam regularne co 28 dni, takie, ze jechałam na ketonalu... totalna masakra, wymioty, ogólne umieranie i niemozność poruszania się.... :/ po ciązy nie czuję kiedy i jak mam okres! pierwszy dostałam po 6 tygodniach od porodu i normalnie co 28 dni - tylko ostanio mi sie podkrwawiania zaczeły robić pomiedzy i bole podbrzusza - trzeba sie do gina zgłosić.... ale miesiaczki po ciazy to cos cudownego ;)
37 tydz. 28.03.2012, CC, Filip 3300g, 51cm i 10p Apgar, Jarek 1980g, 47cm i 2p Apgar

Aniołek
  • 17.05.2011

Offline Monia

• mama dobra rada
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 16, 2013, 06:31:48 »
ale Ci zazdroszczę! ja właśnie teraz po porodzie mam taki stan, jak Ty przed.

Offline kasia(oo).94

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 04, 2013, 10:11:41 »
ja po porodzi epo 7 tyg dostalam miesiaczke a karmie piersia  ba dostalam tabletki anty i sie zastanawiam czy brac??

Offline Justynaost

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 05, 2013, 09:06:44 »
ja dostałam dwa miesiące po porodzie i tez sa takie same jak wczesniej bezbolesne :)

Offline klapek1979

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 19, 2013, 01:17:18 »
ja już piąty miesiąc nie mam miesiączki, chyba dlatego że cały czas karmię piersią synka, i powiem szczerze, że wcale mi nie brakuje okresu, zwłaszcza, że wcześniej przed ciążą miałam bolesne, słyszałam, że podobno po porodzie miesiączki są bezbolesne, ciekawe czy to prawda? okaże sie na pewno w praktyce :-)

Offline AnnaSierka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 20, 2013, 08:17:22 »
Swoja ksiezniczke urodziłam w lipcu 2012 roku i pierwszy okres dostalam 2 po urodzeniu.. a taki swiety spokuj byl jak nie mialam okresu :) a teraz czesto( co 23-26 dni) mam okresy brzuch przed ciaza bolal masakrycznie mam (27 lat ) i teraz to samo.. nic sie nie poprawilo. Ale moze to wina hormonow bo moja lenka ma prawie 8 m-c i dalej karmie piersia moze jak przestane to sie unormuje wszystko.. nie ma rady cza przezyc..:)

Offline anastzayjka25

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 23, 2013, 07:07:05 »
Niestety nie pomogę, bo jeszcze nie miałam okresu od porodu, ale może idź do lekarza i się zapytaj on napewno coś poradzi:)

Offline antinua

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 25, 2013, 09:55:41 »
ja pierwszą miesiaczkę dostałam dokładnie półtora roku po porodzie :)
Uff... a już się przestraszyłam, że ze mną jest coś nie tak. Jestem 8 miesięcy po i w dalszym ciągu nie mam, czyli cieszyć się trzeba, a nie martwić :D

Offline AgataTomas

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 25, 2013, 10:46:16 »
ja pierwszą po porodzie miesiączkę dostałam po 21 m-cach  :)ależ to był wspaniały czas bez tamponów podpasek itd karmiłam w sumie 26m-cy córkę .Okres po porodzie mało bolesny tak jak i przed...a jeśli już boli to dla mnie najlepszym lekarstwem jest ruch,wysiłek fizyczny -wbrew niektórym kobietom które sie traktują ulgowo w te szczególne dni .Teraz mam synka i już 5 m-cy karmię i okresu brak :) Pozdrawiam

Offline ewuniax1

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 27, 2013, 09:47:10 »
Ja na szczęscie należe do tych szczęsliwych kobiet co nigdy nie miałam zadnych bóli miesiączkowych i to przed ciaża jak i po:)

Offline katarzyna.jorasz.3

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 01, 2013, 10:26:32 »
A ja karmiłam synka 10 miesięcy i dopiero 3 tygodnie po zakończeniu karmienia, dostałam pierwszy okres.

Offline Emciax

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 03, 2013, 11:38:08 »
Obecnie karmie piersią już rok, 10 miesięcy po porodzie dostałam pierwsza miesiaczke. Zwijalam się z bólu. Do tej pory miałam już 3 i każda bolaca i strasznie obfita! Tak że co 2 godz musiałam zmieniać tampony i tak przez 3 dni i 3 noce. To był mój drugi poród. Po pierwszym okres dotalallam 4 miesiące po i był normalny tak jak przed ciążą. Jednak teraz wszystko się zmieniło.  Mam nadzieję że wkrótce wszystko wróci do normy.
Miłości się nie dzieli... Miłość się mnoży!
Potrójnie zakochana w moich mężczyznach <3

Offline asiatrza

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 03, 2013, 11:38:49 »
witam,

miesiączki nie mam już 10ty tydzien po porodzie. Chcieliśmy starac się o drugie dzieciątko, czy to może znaczyć że odzyskam płodność dopiero jak odstawię dziecko od piersi???