Autor Wątek: Adwokat, prawnik, czy radca prawny?  (Przeczytany 12837 razy)

Offline Opi

• mama wtajemniczona
  • **
Odp: Adwokat, prawnik, czy radca prawny?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 08, 2017, 09:30:09 »
Ja raczej stawiałabym na adwokata. Warto też wiedzieć gdzie się udać. Ja polecałabym odwiedzić kancelarię JST, a konkretnie Tomasza Tomaszczykiem, który specjalizuje się w prawie pracy oraz ZUS-ie. Myślę, że on na pewno pomoże Ci w kwestiach prawnych z tego zakresu :)

Offline Limonka82

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 17, 2017, 02:38:27 »
W zasadzie wyszystko zależy od tego z jaką sprawą się zgłaszamy. Trzeba pamiętać, że prawo jest obszerne więc warto wybierać prawników specjalizujących się w danej dziedzinie. Moja siostra niedawno korzystała z pomocy przy rozwodzie. Jej sprawę prowadził mecenas Budrewicz. To specjalista od rozwodów, można mu dac wolną rękę - wie jak skutecznie załatwić sprawę na korzyść klienta.

Offline szafir

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 02, 2018, 10:56:52 »
Koleżanka poleciła mi świetnego prawnika od rozwodów na na terenie Trójmiasta. To Kancelara Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz. Oferuje ona pomoc prawną w zakresie również podziału majątku, alimentów na rzecz byłego małżonka, rozstrzyganie istotnych spraw rodziny, nakaz/zmianę/uchylenie wypłacania wynagrodzenia za pracę do rąk drugiego małżonka etc.Podobno doskonały fachowiec i warto korzystać z usług.

Offline kulejka

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 11, 2018, 09:45:09 »
Z kolei kancelaria prawnicza SUW specjalizuje się w prowadzeniu spraw związanych z szeroko pojętym rynkiem nieruchomości. Mogą zgłaszać się do niej klienci w sprawach związanych z reformą rolną, nacjonalizacją przemysłu, prawem lokalowym  czy wywłaszczeniach dokonywanych na podstawie tak zwanego dekretu Bieruta - http://suwka.pl/

Offline FranczeskaWil

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 11, 2018, 11:25:06 »
Chyba najlepiej udać się do kancelarii prawnej, w której pracuje paru adwokatów. Wtedy możecie liczyć na najbardziej obszerną pomoc z zakresu prawa. Znajomej pomógł adwokat dąbrowa górnicza w jej sprawie rozwodowej. Może też tam spróbujecie, jeżeli macie jakis problem z zakresu prawa.

Offline pomper

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 22, 2018, 10:40:17 »
zdecydowanie jeżeli chcesz na sali rozpraw mieć wsparcie bierz adwokata. Ja w rozwodach mogę Ci polecić kancelarie prawniczą Buzuk-Popielarska. Osoby tam pracujące to ogromna pigułka wiedzy, ogromny profesjonalizm, bardzo polecam.

Offline panda

• mama zaangazowana
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 25, 2018, 09:23:44 »
Z tego, co wiem, to obecnie nie ma już większej różnicy jeśli chodzi o kompetencje poszczególnych zawodów. Jeżeli potrzebujesz dobrego prawnika to najlepiej zasugeruj się opiniami bo wybór takiej osoby nie jest łatwy. Zachęcam też do wizyty na stronie kancelarii http://www.privatelawyers.pl/. Pani Ingemara Grom to świetny adwokat z zakresu prawa karnego. Niejedną sprawę karną wygrała więc warto o niej poczytać.

Offline Brayank9

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 05, 2018, 01:13:10 »
Znajoma korzystała z usług prawnika i w sumie była bardzo zadowolona. W sumie do czasu gdy poczytała trochę w sieci i sama doszła do tego jak łatwo można było sprawę rozwiązać, czytając trochę w internecie ;) Moze warto więc na początku poszukać rozwiązania w sieci? Na stronie http://kruczek.pl może je znajdziecie, jest tam cała masa artykułów dotyczących porad jak uporać sobie z róznymi problemami natury prawnej

Offline irena03

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 27, 2018, 08:47:59 »
Od takich publikacji warto zaczynać. Na stronę Kancelarii z Tczewa http://cejrowski.pl/ znalazłam wiele rad i podpowiedzi, w sprawie o ustalenie ojcostwa i alimenty. Warto w trudniejszych przypadkach skontaktować się z tą kancelaria i omówić szczegóły.

Offline Oseska

• mama zaangazowana
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 01, 2018, 07:59:48 »
Zależy co jest do załatwienia i o jaką kwestię prawną chodzi

Offline Nick_Name

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 07, 2018, 10:29:39 »
Widzę, że wiele osób jeszcze to myli. Obecnie adwokat i radca prawny oprócz nazwy i koloru żabotu niczym się nie różnią. Jeśli ktoś jest zainteresowany tym tematem to zachęcam do odwiedzenia http://kancelariaadwokacka24.pl/. Znajdziecie tam kilka ciekawych artykułów o danej tematyce :)

Offline ariver

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 12, 2018, 01:09:51 »
Hejka. Zastanawiam się właśnie nad wyborem porządnej kancelarii prawnej od rozwodów... Czy ktoś z Was miał może z nimi styczność i jest w stanie coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym polecić? Zależy mi na kilku rzeczach – skuteczność (czyli pewnie dużym doświadczeniu) oraz żeby była to kancelaria z Katwic (lub okolicznych miejscowości). Czy jesteście może w stanie mi coś w tym obszarze tematycznym polecić? Poszperałem trochę w Internecie i dość dobre opinie zbiera http://kancelariafortis.pl/ Co o tym myślicie? Może ktoś z Was korzystał już z podobnych usług i jest w stanie coś doradzić?
Kobiety wzniecają w nas pragnienie dokonywania arcydzieł i zawsze przeszkadzają nam w ich urzeczywistnieniu.

Offline Kirra88

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 25, 2018, 09:16:25 »
Moim zdaniem wszystko tutaj zależy od tego, z jakim rodzajem prawa mamy do czynienia. Niemniej jednak na pewno na uwagę zasługuje obsługa prawna kraków, dostępna w ofercie kancelarii adwokackiej http://www.migas-adwokat.pl/ . Przede wszystkim bowiem mamy tutaj dostęp do pomocy specjalistów z różnych dziedzin prawa o dużym doświadczeniu, dlatego też bez wątpienia uzyskamy odpowiednie wsparcie bez względu na zawiłość naszej sprawy.

Offline galinecja

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 27, 2018, 12:33:32 »
Do teraz nie wiem jaka jest różnica pomiędzy nimi :)

Offline cytrynkaaa

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 28, 2018, 05:16:00 »
najlepszy będzie radca prawny