Autor Wątek: nowa sypialnia  (Przeczytany 12005 razy)

Offline Azalia

• mama zadomowiona
  • **
Odp: nowa sypialnia
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 16, 2018, 09:05:28 »
Nie zawsze musimy wydawać duże sumy, aby zmienić charakter swojej sypialni. Czasem wystarczy zainwestować w ciekawe dodatki, jak chociażby poduszki ze sklepu mirat.eu . Tak naprawdę znajdziemy tam ogromny wybór zarówno mebli, jak i dodatków i na pewno dzięki nim nasze mieszkanie zyska niepowtarzalny charakter.

Offline Barti36

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 18, 2018, 09:22:57 »

Offline Filipek_2

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 19, 2018, 02:42:25 »
Mnie niestety nie stać na remont sypialni :P

Offline emil18os

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 22, 2018, 04:59:25 »
Mój mąż podczas mojej nieobecności wyremontował całą sypialnię i salon i uwaga.. nie dął tylko kontaktów bo nie wiedział jaki kolor będzie pasował ;D Przekochany jest. Wysłał mi https://interblue.pl/blog/podtynkowy-osprzet-elektroinstalacyjny-simon-15-od-kontakt-simon-do-twojego-mieszkania-czemu-nie-,6434.html i kazał zadecydować między tym białym a srebrnym

Offline airjordan

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 24, 2018, 06:08:51 »
Ja właśnie nie wiem po co ludzie mają tyle poduszek w łóżku

Offline apollin

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 01, 2018, 10:54:29 »
Ja póki co staram się przeprowadzić, w ramach czego muszę jakoś przewieźć zawartość starej sypialni do nowego mieszkania. Dlatego zainteresowała mnie oferta sklepu https://opakowania24.eu/ Becpak Tomasz Becker ul. Szeligowska 73 01-320 Warszawa w zakresie opakowań kartonowych, by mieć posegregowane poszczególne rzeczy.

Offline Iremi42

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 07, 2018, 08:07:30 »
Bardzo fajna oferta, może skorzystam.

Offline xaweryy

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 14, 2018, 11:33:22 »
Mi od dłuższego czasu marzyła się sypialnia z wygodnym łóżkiem. Ale marzenia się spełniają i w końcu mam. Kupiłam świetny i wygodny materac co jest jak dla mnie podstawą do wypoczynku. Dostałam namiary na dobry sklep od znajomych bo miałam nietypowy wymiar materaca. Podam dalej może wam tez się przyda taka informacja https://alvare.pl/ tam znajdziecie wiele rozwiązań.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2018, 11:34:59 wysłana przez xaweryy »

Offline RybkaTanczyIspiewa

• mama doświadczona
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 06, 2018, 11:41:08 »
Ostatnio wymieniałam sypialnię,a  raczej wszelkie koce , poduszki i inne dodatki. W tzw "sieciówkach" wszędzie jest ot samo, niestety. Znalazłam fajny oryginalny sklep z dodatkami z naturalnej wełny https://wooldesign.pl/ wybrałam sobie szary pled i 4 podsuszki dziergane w kolorze turkusowym. Nasze łóżko teraz się pięknie komponuje z lawendowymi ścianami. Jakość polecam,a  cena również odpowiednia. Co sądzicie?

Offline Krisol

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 08, 2019, 08:02:50 »
Najważniejsze w nowej sypialnie jest wyposażenie ! To ona sprawia, że w sypialni tworzy się odpowiedni nastrój, dlatego chciałem zapytać się Was o sklep https://zasmakujradosci.pl/salon-i-sypialnia . Czy ktoś z Was zamawiał może jakieś produkty stamtąd? Mam nadzieję, że ktoś rozwieje wątpliwości, bo zastanawiam się głównie nad jakością. Z góry dziękuję ;)

Offline superman

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 09, 2019, 02:22:41 »
Ja w sypialni zamontowałem jako oświetlenie taśmy LED i kupiłem do ich obsługi sterownik mi-light, dzięki któremu mogę włączać i wyłączać oświetlenie leżąc w łóżku. Polecam takie rozwiązanie każdemu kto ceni sobie wygodę.

Offline Interestka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 10, 2019, 03:38:42 »
Mam nadzieje, że chociaż trafiłeś w gust swojej żony :)

Offline PawusieKK

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 11, 2019, 04:16:52 »
Mnie się marzy łóżko wodne w sypialni :)

Offline Skiwar

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 12, 2019, 07:16:29 »
A z jakich dachów korzystacie? Czy u kogoś z Was sufit jest wspierany o konstrukcje aluminiowe W przypadku tego rodzaju konstrukcji bardzo ważne jest aby dokonać dokładnego montażu.

Offline ebarner

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 16, 2019, 06:50:52 »
Słyszałeś już o sexy girls in London? Nie da się ukryć, że znajdziesz tam najatrakcyjniejsze dziewczyny, które potrafią umilić Ci wspólnie spędzony czas. Nie zawiedziesz się na pewno, będą to chwile pełne niesamowitych uniesień.