Matki, Tatki i Dzieciatki > Babskie lelum polelum

Projektowanie domu

<< < (2/8) > >>

tatiana:
Z chęcią zobaczę. Taka tematyka bardzo mnie interesuje.

gocha:
Sądzicie, że lepiej garaż zbudować osobno czy od razu razem z domem? Bardziej przekonuje mnie to drugie rozwiązanie, znalazłam kilka fajnych bram garażowych w Rzeszowie http://www.pro-expert.com.pl/oferta/bramy-garazowe-2 ale muszę jeszcze zdecydować się na odpowiedni kolor, aby pasował do pokrycia dachowego.

Kirra88:
Sama też od jakiegoś czasu rozglądam się za jakimś ciekawym projektem domu i muszę się przyznać, że bardzo do gustu przypadły mi propozycje, dostępne na domywstylu . Zdecydowanie najbardziej do gustu przypadły mi propozycje dotyczące projektów z poddaszem użytkowym. Jeżeli tylko środki finansowe mi na to pozwolą, sprawię sobie taki właśnie dom:).

fiona45:
Jak mowa o projektach domu, to zawsze marzył mi się dom z projektu pasywnego http://ecoreadyhouse.pl/projekty-domow-pasywnych . Takie domy są naprawdę bardzo fajne się sprawdzają pod wieloma względami.

Polya1982:
Projektując dom trzeba również pomyśleć o podstawowej sprawie, jaką jest usuwanie nieczystości komunalnych. Trzeba przemyśleć, czy chcecie mieć szambo czy na przykład oczyszczalnię przydomową. Moim zdaniem świetnie sprawdzają się szamba betonowe, bo są bardzo wytrzymałe, koszt instalacji nie jest wysoki i nie jest to trudne w utrzymaniu. Takie rozwiązanie z pewnością nie będzie problematyczne. To co tylko musicie dobrze rozważyć to konstrukcja oraz pojemność zbiornika.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej