Autor Wątek: nowy sprzęt - jak często wymieniacie i dlaczego  (Przeczytany 1443 razy)

Offline Pimpi

• mama ostro zakręcona
  • **
Odp: nowy sprzęt - jak często wymieniacie i dlaczego
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 14, 2018, 09:48:41 »
Ja najczęściej wymieniam sprzęt wtedy, kiedy po prostu mi się popsuje. Miałam tak ostatnio z ekspresem do kawy :( Niestety nie dbałam o niego odpowiednio. Teraz kupiłam nowy i od razu zamówiłam do niego komplet filtrów na https://strefafiltrow.pl/, żeby sytuacja za rok znowu się nie powtórzyła ;) Pamiętajcie o tym, że jeśli jakieś urządzenie ma wymienne filtry, to trzeba je wymieniać regularnie ;)

Offline Celczermik

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 02, 2018, 03:23:31 »
Ja wymieniam jak mam kasę i wyjdzie coś super to wtedy sprzedaje stary i kupuję nowy, nie czekam aż się zepsuje bo można go juz tylko wyrzucić. Teraz oszalałam na punkcie modelu Sony A1 taki jak tu: www.ceneo.pl/51246302 bo ma tyle świetnych rozwiąząń i jakośc obrazu że pewnie i tak go kupię... :) czy ktoś z Was go ma? Jakies opinie?

Offline superman

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 14, 2018, 03:32:13 »
Szczerze mówiąc chyba mam szczęście do sprzętu bo wymieniamy tylko kiedy kupuje nowszy model a nie wtedy kiedy się zepsuje. Obecnie zastanawiam się czy kuchenka gazowa nastawna 4-palnikowa będzie pasować do mojej kuchni. Korzystał ktoś z was może z takiego rozwiązania?

Offline Celma

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 16, 2018, 09:49:26 »
Ja to już jak typowa Pani domu, marze o odkurzaczu, o takim co by był lekki i szybko odkurzał, oo i jeszcze żeby był pionowy! Znalazłam taki na http://www.hoover.pl/pl_PL/ i nawet bardzo mi się podobał. Mam nadzieję, że mąż mi kupi na rocznice, wcale się nie obrażę :)

Offline wiwienna

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 24, 2018, 01:19:58 »
No taki odkurzacz gwarantuje przyjemność porządków domowych :D Co do sprzętu domowego to nie wymieniam go często. Jak już kupuje to raczej porządne rzeczy. Nie czekam też aż stary sprzęt padnie mi całkiem, szkoda na to czasu. Terazw wychodzą nowe technologie i czasami trzeba już wymenić stary sprzęt na nowy. Np. w takiej lodówce od Candy http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/przechowywanie-zywnosci/chlodziarkko-zamrazarki/-/catalog/14889038/ckbbs-172-f jest bardzo fajna technologia zapewniająca odpowiednią wilgotność w zamrażalniku. Mi to na pewno się przyda

Offline ania00

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 26, 2018, 03:35:55 »
Mnie ostatnio zepsuł się mój depilator. Korzystałam z niego zaledwie rok, a już muszę wymienić go na nowy. Proszę, doradźcie mi, jaki depilator na sucho wybrać?
Chętnie kupię model, który tym razem posłuży mi dłużej :D