Autor Wątek: Jak zaplanować płeć dziecka?  (Przeczytany 23063 razy)

Offline jeloonka

• Administrator
  • mama dobra rada
    • Brzuchatki.pl - ubierz swój brzuszek!
Jak zaplanować płeć dziecka?
« dnia: Październik 15, 2012, 10:58:23 »
Niby natury nie da się oszukać, ale nasza wiedza na temat ruchliwości plemników męskich i żeńskich, owulacji etc. może pomagać w zaplanowaniu płci dziecka. Czy znane są Wam jakieś metody na planowanie płci przyszłego potomka?
www.sklep.brzuchatki.pl - odzież ciążowa
www.wczasyspychowo.pl - kwatery na Mazurach
www.mamyruszamy.pl - Mamy, ruszamy! miejsce aktywnych mam

Offline agata.gulakubik

• mama doświadczona
Odp: Jak zaplanować płeć dziecka?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2012, 10:03:58 »
niestety nieda sie samemu zaplanowac plci dziecka i jest to poprostu niemozliwe!!!
ogladalam ostatnio program o lekarzu w stanach ktory potrafi to zrobic i uwazam to za cos strasznego !!!!
trzeba zostawic nature zeby sama decydowala to nie sklep ze wchodzimy i wybieramy "prosze chlopczyka"
slow mi braklo jak to widzialam!

Offline weglowa

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2013, 07:20:33 »
Dokładnie nie da się zaplanować płci....chociaż przy drugiej ciąży wiedziałam od początku,że będzie córcia...intuicja po prostu i chęć posiadania właśnie córci :) syna niestety nie udało mi się przewidzieć...a teraz niech sie dzieje co chce byle zdrowe było :P

Offline papui

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2013, 04:41:02 »
Prawdopodobieństwo poczęcia dziewczynki można zwiększyć współżyjąc przed owulacją tylko. tak z 2-3 dni. Ten okres można wyznaczyć testami owu, mikroskopem na ślinę

Offline kucinska.karolina

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 09, 2013, 03:07:42 »
Brat cioteczny mojego meża wszystkie sposoby na dziewczynki wypróbował i to 2 razy ;) i maja 2 synów ;P
37 tydz. 28.03.2012, CC, Filip 3300g, 51cm i 10p Apgar, Jarek 1980g, 47cm i 2p Apgar

Aniołek
  • 17.05.2011

Offline Kulturysta03

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 15, 2014, 07:33:35 »
Hmm, z tego co mi wiadomo to nie można przewidzieć płci dziecka. Chyba, że się mylę to mnie poprawcie

Offline Malina89

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 21, 2019, 12:36:36 »
Jedyne co da się zaplanować to mniej więcej czas poczęcia. Natura broni się przed nadmierną ingerencją, a wszystkie metody to wróżenie z kart ;p i czysty przypadek jak się uda. Można monitorować swoje cykle np za pomocą testera owulacji ze śliny afrodyta, ja tak robiłam. Dziś mam dwójkę dzieciaczków. Afrodytę kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Offline netka0

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 22, 2019, 11:25:40 »
Wydaje mi się, że chyba akurat w tej kwestii musimy zdać się na los i matkę naturę :D Gdyby jeszcze to dało się zaplanować, to już chyba by było trochę za wiele. Ale może za kilkanaście lat będzie i taka możliwość, w końcu świat idzie do przodu :p

Offline Hanka86

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 06, 2019, 12:03:21 »
Jedyne co można to monitorować cykl np za pomocą testera owulacji ze śliny afrodyta- ja taki używam i jeszcze mnie nie zawiódł. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Online vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi

Online vessa

« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 26, 2019, 05:28:23 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

Online vessa

« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 02, 2019, 08:46:07 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

Offline kirinias

• mama zaangazowana
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 10, 2019, 05:40:46 »
O takich problemach pisza tu https://kamagrazamow.pl/ranking-lekow-ktore-zwalczaja-zaburzenia-potencji/ teraz jestem mądrzejszym człowiekiem :)