Autor Wątek: Prowadzenie firmy  (Przeczytany 5873 razy)

Offline ela30

• mama zadomowiona
  • **
Odp: Prowadzenie firmy
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 24, 2018, 12:40:44 »
Jeżeli prowadzisz firme to na pewno przyda Ci sie dobry komputer dzieki któremu ogarniesz wszystkie procesy biurowe, polecam odwiedzić tą stronę https://itnes.pl/notebooki/notebooki-lenovo/notebooki-lenovo-thinkpad/notebooki-lenovo-thinkpad-seria-x/ mają bardzo dobra ofertę cenową na komputery lenovo. Są to bardzo dobre komputery biznesowe które warto sprawdzić.

Offline pola874

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 11, 2018, 09:49:21 »
Zastanawialiście się kiedyś nad opcją strony internetowej, jeśli posiadacie firmę? Mnóstwo obecnych firm już ma swoje strony internetowe, dlatego ja też muszę o tym pomysleć. Chciałabym się zgłosić do http://d2m.pl/oferta/szczegoly/strony-internetowe-i-aplikacje-webowe aby w odpowiedni sposób zajęli się moją firmą. Co o tym myślicie, czy to dobra opcja, aby w taki sposób kontaktować się też z klientami?

Offline panda

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 14, 2018, 02:20:27 »
W każdej firmie trzeba pamiętać o kwestiach związanych z BHP. Jedną z nich są między innymi profesjonalne znaki informacyjne. Odpowiednie oznaczenia są wymagane także w przypadku kontroli BHP. Warto bliżej się tą kwestią zainteresować.

Offline Wiliki

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 13, 2018, 06:15:14 »
Prowadzenie własnego biznesu nie należy do rzeczy łatwych i to nie tylko ze względu na dużą konkurencje, trudności z wypromowaniem firmy, a ze względu też na zarządzanie firmą, na którym większość osób kompletnie się nie zna. Świetnie jesli te osoby zdają sobie z tego sprawę i pozwalają sobie pomóc, gorzej jeśli te osoby uparcie próbują zarządzać biznesem, bo moga doprowadzić go do ruiny. Jeśli chcecie poszerzać wiedzę i umiejętności z zakresu szeroko pojętego zarządzania, to odsyłam Was tutaj https://leadership-center.pl/2018/07/agile-manifesto/

Offline Kornel98

• mama świeżynka
  • *
    • zarabianie przez internet
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 23, 2018, 08:57:48 »
ja miałam kiedyś firmę i zrezygnowałam :) jest to zbyt dużo jak dla mnie papierkowej roboty :)  aktualnie zarabiam dzieki Program do zarabiania w Internecie i jestem zadowolona :)

Offline gapta

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 12, 2018, 01:57:39 »
Cześć wszystkim, szukam jakiś porad odnośnie prowadzenia własnej firmy zajmującej się projektowaniem. Może jest tutaj ktoś taki kto się w miarę na tym zna? Chodzi mi przede wszystkim o to jaki Program do projektowania 3d wybrać? Wiecie może? Takich programów z tego co wiem jest bardzo dużo i wszystkie są w miarę ok tak więc ciężki wybór

Offline Abra

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 28, 2018, 10:15:28 »
Po sobie, jak i już po firmie mojego ojca wiem, że warto mieć w zanadrzu różne rzeczy. np. w firmie ojca przez parę miesięcy często brakowało prądu, bo robili jakieś remonty w okolicy. No i wtedy przydał się agregat, który z resztą kupił od Proton Polska. Warto o tym pomyśleć, bo nigdy nic nie wiadomo.

Offline RybkaTanczyIspiewa

• mama zaangazowana
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 23, 2019, 11:29:44 »
Wiadomo, że własna firma to ogrom pracy. Trzeba trzymać rękę na pulsie, być na bieżąco z wieloma sprawami. Nie wolno bać się ponosić ryzyka i podejmować czasami bardzo trudne decyzje. Z czasem firma się rozwija, a my mamy poczucie, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Możemy rozszerzać zakres działalności, zatrudniać nowych ludzi. To wszystko daje ogromną satysfakcję. A jeśli do tego możemy podbijać nowe rynki, wprowadzać nowe produkty, to jest jeszcze piękniej. Firma mojego męża odnosi takie małe sukcesy i dzięki współpracy z takimi firmami jak http://seacargoo.com/import/turcja
mogą poszerzać swoje horyzonty. Tak jak pisałam, wiąże się to często z ponoszeniem pewnego ryzyka, ale myślę, że warto.

Offline gunella

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 01, 2019, 08:24:41 »
W trudnych przypadkach konfliktu z pracownikiem możesz skorzystać z wariografu. To rozwieje wszelkie wątpliwości. Tutaj masz jedną z firm świadczących taki usługi: wykrywaczklamstw.pl

Offline brzask

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 09, 2019, 02:26:13 »
Ksiegowoscia moze sie zajmowac dla nas firma. To biuro rachunkowe https://eido.pl/ EIDO ma doswiadczenie w ksiegowosci. Takie wsparcie bedzie dla nas dobre. Biuro bedzie nam prowadzic cala ksiegowosc. Jak nie znamy sie na tym, to warto sprawdzic opcje takiego biura.

Offline Sienna

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 17, 2019, 10:47:08 »
No zdecydowanie potrzebna jest jakaś firma która będzie się zajmować księgowoscią, ale też przydatny bywa adwokat. Na śląsku popularną kancelarią od pomocy dla przedsiębiorstwa jest kancelaria adwokacka Wojas Pawlak. Z tego co słyszałam, to zajmuja się kilkoma bardzo dobrymi firmami. No a przy umowach czy nawet negocjacjach to taki adwokat się przydaje.

Offline adik356

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 22, 2019, 08:04:45 »
Prowadząc własną firmę, trzeba cały czas być na bieżąco ze wszelkimi nowinkami z zakresu prawa, księgowości czy podatków. Na tej stronie https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/pobierz/umowy znajdziesz wiele artykułów na ten temat. Oprócz tego można także korzystać z bezpłatnych wzorów umów, pism czy dokumentów.

Offline gieniapogienia

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 26, 2019, 05:49:41 »
Wlasna firma to wyzwanie ale mam takie marzenie by kiedys otworzyc sobie cos wlasnego :D Na chwilę obecną pracuje w firmie w ktorej mam fajne warunki, odpowiednie godziny pracy a dodatkowo pakiety medyczne w medicover :D Takie cos mi pasuje..