Autor Wątek: Dieta Wątrobowa  (Przeczytany 1603 razy)

Offline MaryAnn84

• mama nowicjuszka
  • *
Odp: Dieta Wątrobowa
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 30, 2017, 05:37:46 »
Odpowiednia dieta to podstawa naszego zdrowia. Nie tylko jeśli chodzi o wątrobę, ale także o choroby serca . Poczytajcie sobie jakie mogą być możliwe choroby serca na dbamoserce.pl Trzeba tak ustalić swoją dietę, żeby jak najbardziej ograniczyć możliwość zachorowania chociażby na miażdżycę czy anemię.

Offline panda

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 19, 2017, 10:26:45 »
Moim zdaniem w takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może być dąbrowskiej dieta ale warto to jeszcze skonsultować z lekarzem. Jest to dieta lecznicza, która świetnie działa między innymi na oczyszczanie organizmu z toksyn. Myślę, że warto ją wypróbować na sobie.

Offline hubap

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 04, 2018, 12:31:39 »
A czy stosowaliście może jakieś ekologiczne zioła w takich przypadkach ? Ostatnio natrafiłam na bardzo ciekawy produkt na stronie https://organis.pl/produkt/helicobacter-pylori-100g-ekologiczne-ziola/ i zastanawiam się czy rzeczywiście będzie on taki skuteczny jak to opisują ? ;) Co możecie mi o tym powiedzieć ?

Offline mirabelka

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 16, 2018, 11:04:00 »
Dieta dietą, ale trzeba też pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu organizmu. Zresztą, niektóre preparaty oczyszczające działają skutecznie także na utratę zbędnych kilogramów. Dzieje się tak dlatego, ponieważ pomaga on pozbyć się wody z organizmu oraz powoduje iż lepiej przyswajamy substancje odżywcze dzięki czemu łatwiej Ci będzie osiągnąć odpowiednią wagę. Ostatnio czytałam w internecie o kuracji FIVREN i myślę, że warto byłoby się nim zainteresować. Bazująca na naturalnych składnikach. Działająca kompleksowo. No i mająca sporo dobrych opinii - a to też ważne. Rzuć okiem, może i z tego warto skorzystać.

Offline galinecja

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 16, 2018, 11:46:22 »
Słyszałam, że korzystanie z ostropestu pomaga, ale diety nie stosowałam. Też byłabym  zainteresowana informacjami na ten temat.

Offline Kirra88

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 17, 2018, 08:24:55 »
Na pewno przy okazji tego rodzaju diety, warto pomyśleć także o oczyszczaniu organizmu. Jakiś czas temu wpadłam w sieci na kurację z tym związana, w której wykorzystuje się produkty Fivren http://fivren.com/ . Dzięki nim można nie tylko oczyścić wątrobę, ale też pozbyć się pasożytów, czy nadmiaru wody z organizmu. Jednocześnie bez wątpienia pomogą nam one także w odchudzaniu.

Offline bozenkagr

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 17, 2018, 10:17:00 »
Dobrze dobrana dieta jest bardzo wazna, sama cos o tym wiem, bo dlugo meczylam sie z problemami z jelitami. Teraz dodatkowo stosuje jeszcze preparat intesta - http://www.intesta.pl/ ktory odbudowuje blone sluzowa jelit i reguluje ich prace. Odczuwam faktyczna poprawe, a dodatkowo ciesze sie, ze tabletki chronia mnie przed toksynami i chemia z tresci pokarmowych :)

Offline melka

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 10, 2018, 09:40:18 »
Zgadza się, z jelitami nie ma żartów. Dlatego warto przy każdej diecie zadbać o odpowiednie oczyszczenie organizmu, w tym właśnie przede wszystkim oczyszczenie jelit. Sama jakiś czas temu nieco szerzej zainteresowałam się tym tematem i znalazłam ten artykuł https://prozdrowotny.pl/blog/co-na-jelita-n11 , gdzie polecane sa odpowiednie suplementy.