Autor Wątek: czy to przez zmeczony organizm?  (Przeczytany 438 razy)

Offline unen1983

• mama świeżynka
  • *
czy to przez zmeczony organizm?
« dnia: Grudzień 19, 2016, 08:38:40 »
Kobietki kochane może wiecie czy poprzez wysoką gorączkęi ogólne złe samopoczucie-grypka itp może pojawić się plamienie? w sumie to w trakcie bo jeszcze mam temperature. Okres miałam ok jak zawsze i potem dopadło mnie choróbska i zauważyłam plamienie. W maju miałam wypalaną nadrzerkę i wszystko poszło ok bynajmniej tak mówiła mi pani doktor na kontroli. Więc może to naprawdę to przemęczenie i wysoka gorączka bo prawie 40 st...

Offline cendra

• mama ostro zakręcona
  • **
    • https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-konsolidacyjny,3.html
Odp: czy to przez zmeczony organizm?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2017, 03:29:59 »
Ja bym się nawet nie pytała na forum co to jest. Tylko od razu bym poszła do lekarza. Krwawienie z organizmu nie jest byle jaka sprawą. Zresztą przy tak wysokiej gorączce i tak warto pójść do lekarza. A w sumie należy jak najszybciej zbić w takich sytuacjach gorączkę. Ja na przykład zawsze przed okresem mam podwyższona temperaturę, chodzę zmęczona i mam bóle brzucha. Ale wiem, że ja tak przechodzę zespół napięcia przedmiesiączkowego. A na http://www.castagnus.pl/ czytałam, że to można leczyć. Jest to problem, który dotyka około 80 % kobiet. I nawet większość z nich nie wie, że się to leczy. A przecież podobno to jest chorobą, którą trzeba leczyć. Ja bym chciała się z tego wyleczyć. To jest bardzo męczące. Jak kilka dni przed okresem jestem nie do życia. Chyba przetestuję ten lek oraz zacznę uprawiać jogę. Podobnie joga bardzo pomaga w zwalczeniu zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Mam nadzieję, że mi to pomoże

Offline vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi

Offline vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi