Matki, Tatki i Dzieciatki > Babskie lelum polelum

Czy czółenka na obcasie ze szpicem są jeszcze modne?

(1/91) > >>

robak86:
Zastanawiam się jakie buty mam sobie kupić na sylwestra, zakładam zwykłą czarną sukienke i pomyślałam o czerwonych szpilkach żeby ją nieco ożywić ale nie jestem pewna czy czółenka ze szpicem są dalej modne? Widzę, że są w sklepach: http://www.kazar.com/pl/sklep/kobieta/buty/czolenka więc pewnie tak. Jakie inne buty mogę założyć na bal?Czy takie bez palców w środku zimy przejdą czy nie wypada?

domua:
zależy jaki szpic. spójrz tutaj https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=szpilki+z%C5%82ot - aktualnie to jest najmodniejsze.

alb.kla13:
uważam, że takie buty są już totalnie niemodne

Anastazja:
No właśnie teraz tylko takie buty są modne! Popatrz chociażby na ofertę tego sklepu https://multu.pl/products/index/obuwie-damskie-szpilki Szpic wrócił do łask, dziewczyny :)

pomper:

--- Cytat: Anastazja w Maj 26, 2017, 09:32:00 ---No właśnie teraz tylko takie buty są modne! Popatrz chociażby na ofertę tego sklepu https://multu.pl/products/index/obuwie-damskie-szpilki Szpic wrócił do łask, dziewczyny :)

--- Koniec cytatu ---

Właśnie wczoraj zamówiłam sobie u nich przez Ciebie sandałki :P liczę że szybko przyjdą i ta jakość będzie przynajmniej znośna ;) bo ceny mają mega niskie, myślę że bardzo konkurencyjne!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej