Matki, Tatki i Dzieciatki > Babskie lelum polelum

Prezent na święta dla syna.

(1/93) > >>

sannndra:
Chciałam złożyć się z dziadkami i zrobić synowi preznet na święta w postaci wyjazdu do legolandu a oprócz tego dopłynięcie do niego promem: http://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/legoland. Młody nigdy nie pływał tak wielkim promem więc myślę, że będzie to dla niego podwójna frajda. Co sądzicie o takim jednym a pożądnym prezencie od wszystkich?

megy:
Ja swojemu chłopasowi kupiłam taki sprzęt http://www.bobosan.pl/pl/p/Motor-na-akumulator-HL238/48 i kilka innych drobiazgów.

Celma:
Ojej to jest słodkie ! Moja córka chce byśmy jej udekorowali pokój w inny sposób niż dotychczas. Pewnie zamówię dekorację w http://www.dekoria.pl/dzieci.html i dokupię jej jakąś ciekawą ksiażkę lub lalkę. Mam nadzieję, ze nowy image pokoju jej się spodoba.

rybka78:
Ja dorzucam się finansowo do prezentu dla mojego 16 letniego chrześniaka. Chce mieć nowy laptop, jego rodzice podesłali link https://www.morele.net/wiadomosc/dell-xps-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/3448/ i wpłacają część sumy. Kilka setek dorzuca sam zainteresowany a resztę rodzina i chrzestni.

misia56:
Sprawdź sobie tę stronę https://centrumodzywek.net/ w ofercie są super zestawy na prezent w skład którego wchodzą odlotowe bluzy sportowe lub T-shirty kolory i rozmiary do wyboru.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej