Autor Wątek: Kosmetyki dla mamy  (Przeczytany 5883 razy)

Offline czerwinska.maria.91

• mama nowicjuszka
  • *
Odp: Kosmetyki dla mamy
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 01, 2018, 02:13:11 »
Każda mama jak każda kobieta zasługuje na to, aby pozostać zadbaną i atrakcyjną. Słyszałam, że niektóre z nich stosują kosmetyki z róży. Myślę, że chyba sama chciałabym przetestować kilka z nich.

Offline Frytecka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 11, 2018, 09:31:47 »
Bardzo dobrej jakości są te kosmetyki, też miałam okazję je wypróbować :)

Offline emale

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 12, 2018, 01:12:09 »
Myślę, że czytanie blogów na ten temat jest dobrym rozwiązaniem

Offline panda

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 21, 2018, 08:28:59 »
Znacie kosmetyki marki Mustela? Znajdziecie je na stronie https://www.mustela.pl/. Są to produkty całkowicie naturalne, przeznaczone do pielęgnacji skóry dziecka, a także mamy po urodzeniu dziecka. Polecam się z nimi zapoznać, warto też poczytać porady dla kobiet w ciązy i młodych mam, które znajdziecie na ich stronie internetowej.

Offline Dzidka

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 31, 2018, 09:54:55 »
Również czytam blogi w celu uzyskania opinii, blogi lub fora, takie jak to. Uważam, że warte uwagi są kosmetyki firmy Bielenda. Na szczególną zaś uwagę zasługuje SENSUAL OILS Olejek do ciała ARGAN + WIT.C . Olejek ma tzw. suchą formułę, by nadmiernie nie obciążać skóry, wchłania się bardzo szybko. Mocno poprawia jędrność i elastyczność skóry, nawet w starszym wieku :)

Offline sandersania

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 06, 2018, 09:54:42 »
Co myślicie o robieniu sobie ładnych paznokci? Słyszałyście może o tym, że można zrobić sobie paznokcie winylowe? Słyszałam, że jest to bardzo ciekawa metoda.

Offline mirabelka

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 06, 2018, 10:44:16 »
Dobrze jest stosować naturalne kosmetyki, bo są one najbezpieczniejsze. Mam tu na myśli produkty takie jak np. antyperspirant magnezowy marki Zechsal. Tutaj http://zechsal.pl/ można go kupić. Główny składnik tego produktu to chlorek magnezu pozyskiwany z bardzo czystych źródeł. Działa on antybakteryjnie więc jest skuteczny jako antyperspirant. No i magnez wchłania się przez skórę - a suplementacja tego pierwiastka jest ważna. Nie ma aluminium więc jest bezpieczny. I takie kosmetyki powinny stosować mamy.

Offline miluska

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 23, 2018, 01:51:45 »
Po ciąży moja skóra była w złym stanie, szorstka, wysuszona, no fatalna. Koleżanka poleciła mi kupić w aptece dermokosmetyki Cetaphil. Balsamem do twarzy i ciała https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ smaruję i siebiei i córeczkę, bo też ma suchą skórę na plecach. Świetny jest ten preparat, śuper nawilża. Jestem zadowolona :)

Offline anka03

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 24, 2018, 09:19:39 »
Ja unikam drogeryjnych kosmetyków.

Offline ropucha

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 26, 2018, 06:29:38 »
Jestem w trakcie drugiego trymestru i smaruję szybko rosnąct brzuch specjalistycznym olejkiem Bio-Oil. Słyszałyście o nim? :) na pewno się Wam obiło o uszy, bo to nie nowość na rynku, lecz stary, skuteczny i istniejacy 30 lat na rynku preparat. Smaruję się nim 3razy dziennie, na zmniejszenie widoczności tych pierwszych rozstępow co mi sie njuż pojawiły. Samruję się nim dopiero 2 tydzień, i czytałam że pierwsze efekty są widoczne właśnie po 2 tygodniach systematycznego stosowania. No to Wam powiem, że to się sprawdza, bo ciu, ciut są jaśniejsze. Ladnie pachnie, nie jest tak bardzo tłusty, nie no jestem zadowolona