Autor Wątek: Kosmetyki dla mamy  (Przeczytany 9160 razy)

Offline czerwinska.maria.91

• mama nowicjuszka
  • *
Odp: Kosmetyki dla mamy
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 01, 2018, 02:13:11 »
Każda mama jak każda kobieta zasługuje na to, aby pozostać zadbaną i atrakcyjną. Słyszałam, że niektóre z nich stosują kosmetyki z róży. Myślę, że chyba sama chciałabym przetestować kilka z nich.

Offline Frytecka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 11, 2018, 09:31:47 »
Bardzo dobrej jakości są te kosmetyki, też miałam okazję je wypróbować :)

Offline emale

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 12, 2018, 01:12:09 »
Myślę, że czytanie blogów na ten temat jest dobrym rozwiązaniem

Offline panda

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 21, 2018, 08:28:59 »
Znacie kosmetyki marki Mustela? Znajdziecie je na stronie https://www.mustela.pl/. Są to produkty całkowicie naturalne, przeznaczone do pielęgnacji skóry dziecka, a także mamy po urodzeniu dziecka. Polecam się z nimi zapoznać, warto też poczytać porady dla kobiet w ciązy i młodych mam, które znajdziecie na ich stronie internetowej.

Offline Dzidka

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 31, 2018, 09:54:55 »
Również czytam blogi w celu uzyskania opinii, blogi lub fora, takie jak to. Uważam, że warte uwagi są kosmetyki firmy Bielenda. Na szczególną zaś uwagę zasługuje SENSUAL OILS Olejek do ciała ARGAN + WIT.C . Olejek ma tzw. suchą formułę, by nadmiernie nie obciążać skóry, wchłania się bardzo szybko. Mocno poprawia jędrność i elastyczność skóry, nawet w starszym wieku :)

Offline sandersania

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 06, 2018, 09:54:42 »
Co myślicie o robieniu sobie ładnych paznokci? Słyszałyście może o tym, że można zrobić sobie paznokcie winylowe? Słyszałam, że jest to bardzo ciekawa metoda.

Offline mirabelka

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 06, 2018, 10:44:16 »
Dobrze jest stosować naturalne kosmetyki, bo są one najbezpieczniejsze. Mam tu na myśli produkty takie jak np. antyperspirant magnezowy marki Zechsal. Tutaj http://zechsal.pl/ można go kupić. Główny składnik tego produktu to chlorek magnezu pozyskiwany z bardzo czystych źródeł. Działa on antybakteryjnie więc jest skuteczny jako antyperspirant. No i magnez wchłania się przez skórę - a suplementacja tego pierwiastka jest ważna. Nie ma aluminium więc jest bezpieczny. I takie kosmetyki powinny stosować mamy.

Offline miluska

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 23, 2018, 01:51:45 »
Po ciąży moja skóra była w złym stanie, szorstka, wysuszona, no fatalna. Koleżanka poleciła mi kupić w aptece dermokosmetyki Cetaphil. Balsamem do twarzy i ciała https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ smaruję i siebiei i córeczkę, bo też ma suchą skórę na plecach. Świetny jest ten preparat, śuper nawilża. Jestem zadowolona :)

Offline anka03

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 24, 2018, 09:19:39 »
Ja unikam drogeryjnych kosmetyków.

Offline ropucha

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 26, 2018, 06:29:38 »
Jestem w trakcie drugiego trymestru i smaruję szybko rosnąct brzuch specjalistycznym olejkiem Bio-Oil. Słyszałyście o nim? :) na pewno się Wam obiło o uszy, bo to nie nowość na rynku, lecz stary, skuteczny i istniejacy 30 lat na rynku preparat. Smaruję się nim 3razy dziennie, na zmniejszenie widoczności tych pierwszych rozstępow co mi sie njuż pojawiły. Samruję się nim dopiero 2 tydzień, i czytałam że pierwsze efekty są widoczne właśnie po 2 tygodniach systematycznego stosowania. No to Wam powiem, że to się sprawdza, bo ciu, ciut są jaśniejsze. Ladnie pachnie, nie jest tak bardzo tłusty, nie no jestem zadowolona

Offline alutka88

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 04, 2018, 06:03:52 »
Nie sądziłam, że jako przyszła mama, będę stosować tak dużo kosmetyków. Podczas ciąży ciało kobiety diametralnie się zmienia, dlatego też tak ważne jest stosowanie odpowiednich kosmetyków. Jakich? Myślę, że odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym artykule http://aptekarka.pl/kosmetyki-dla-przyszlych-mam/ .

Offline Mysia

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 10, 2018, 09:33:18 »
Po ciąży moja skóra była w złym stanie, szorstka, wysuszona, no fatalna. Koleżanka poleciła mi kupić w aptece dermokosmetyki Cetaphil. Balsamem do twarzy i ciała https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ smaruję i siebiei i córeczkę, bo też ma suchą skórę na plecach. Świetny jest ten preparat, śuper nawilża. Jestem zadowolona :)

Również używam tego balsamu i jestem bardzo zadowolona, skóra jest nawilżona, miękka, balsam szybko się wchłania. Kupuje w aptece.

Offline Wiliki

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 19, 2018, 09:39:44 »
Jeżeli chodzi o kosmetyki dla mamy, to myślę, że warto zainteresować się kosmetykami naturalnymi. Sama używam takich kosmetyków, które zazwyczaj zamawiam od polskiej firmy naturativ, której ofertę można znaleźć na stronie https://www.naturativ.pl/ . Substancje zawarte w tych kosmetykach są lepiej przyswajane i wchłaniane przez skórę niż w przypadku stosowania kosmetyków o składzie chemicznym. Dzieje się tak, dlatego że wiele naturalnych substancji przypomina w składzie czy budowie substancje występujące w organizmie człowieka.

Offline kasiam

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 20, 2018, 09:47:19 »
Szeroki wybór kosmetyków dla mam jest w internetowej aptece Melissa. Ja zrobiłam tam praktycznie całą wyprawkę dla siebie i dla dziecka. A najbardziej podobał mi się fakt, że załapałam się na darmową dostawę do domu i nie musiałam tej gigantycznej paczki dźwigać :D