Autor Wątek: Prezent dla żony na święta  (Przeczytany 30296 razy)

Offline mickey

• mama świeżynka
  • *
Odp: Prezent dla żony na święta
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 31, 2018, 12:23:55 »
Ja zabrałem żonę na masaż erotyczny do https://www.masazerotycznydlakobiet.pl/masaz-erotyczny-dla-par-warszawa-prezent/ by spróbować czegoś nowego, a także zbliżyć się trochę do siebie. Muszę powiedzieć, że dzięki takiej wizycie o wiele lepiej poznamy się nawzajem.

Offline Dekor316

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 04, 2019, 02:08:45 »
Dzięki wielkie za interesujące porady. Na pewno mi się przydadzą :)
Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym

Offline malgosiak

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 04, 2019, 03:30:29 »
Mi mąż kupił piękną bransoletkę na święta, jestem bardzo z niej zadowolona. Spodziewałam się, że to będzie biżuteria, bo mąż wie, że lubię ją dostawać, więc mi ją często prezentuje.

Offline ania00

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 17, 2019, 01:05:22 »
Hej, myślę, że fajnym pomysłem na prezent będzie patelnia typu wok. To mega wygodne rozwiązanie, łatwo przygotowuje się w niej potrawy, więc żona powinna być zadowolona :D

Offline Myszka111

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 18, 2019, 01:38:33 »
Prezent dla żony na Święta? Proszę bardzo: https://www.sexgadzet.pl/pl/c/Prezent-na-Gwiazdke-Swieta/86 Tu na pewno wybierzesz coś extra!!

Offline Nuputrient4

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 21, 2019, 09:00:00 »
Muszę Wam się przyznać do tego, że w ostatnie święta naprawdę poszalałem z prezentami dla żony. Pokupowałem jej kilka różnych ubrań np. koszule, spodnie itp. Wszystko to udało mi się znaleźć na https://modea.pl/, więc nie miałem większego problemu ze skompletowaniem zamówienia, bo wszystko było z jednego sklepu :)

Offline Opi

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 24, 2019, 08:26:21 »
A może to https://kochajsiebie.pl/51-satisfyer?
Zerknij sobie na to i poczytaj. Myślę, że twoja żona będzie zachwycona!
Ty pewne też, bo generalnie jest to podobno bardzo przyjemne, a nie od dziś wiadomo, że mężczyźni lubią patrzeć:)

Offline radiko32

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 29, 2019, 01:46:44 »
A może warto pomyśleć o takim prezencie jak zabieg z medycyny estetycznej? Ja polecam ze Szczecina klinikę http://www.a2med.pl/ Świetne podejście i oczywiście każdy z zabiegów wykonywany na najwyższym poziomie.

Online vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi

Offline AnnMa

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 31, 2019, 11:39:42 »
A może osobista stylistka kraków? Ja dostałam taki prezent na urodziny od męża i byłam zachwycona. Jeśli twoja żona interesuje się modą, lubi zakupy to na pewno się ucieszy. Gdybyś chciał namiary na sprawdzoną osobę to polecam Ci Panią Żanetę, tutaj jest jej strona internetowa https://www.zanetamanikowska.pl/.
Potrzebne Ci żaluzje wrocław? Sprawdź https://www.lumex.wroclaw.pl/- duży wybór, niskie ceny.

Offline KamilSzmulski94

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 31, 2019, 02:13:36 »
Może łańcuszek? Tak się składa, że BELLER ma swojej ofercie mnóstwo propozycji https://www.beller.pl/328-lanczuszki. Dodatkowo każdą z propozycji możesz spersonalizować według własnego pomysłu.

Online vessa

Online vessa

« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 26, 2019, 11:22:51 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

Offline Treszkiewicz

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 26, 2019, 12:36:21 »
No idealnym prezentem dla żony na pewno będzie jakaś biżuteria albo perfumy.