Autor Wątek: Perspektyczna szkoła podstawowa  (Przeczytany 504 razy)

Offline wiwienna

• mama nowicjuszka
  • *
Perspektyczna szkoła podstawowa
« dnia: Maj 18, 2020, 03:55:33 »
Szukam fajnej szkoły w Warszawie dla dwójki dzieci. Zależy mi na tym, żeby już wszystko było na miejscu. Na pewno będę chciała zadbać o języki obce, też rozwijać pasje u swoich dzieci, a wiem, że szkoły prywatne mają bogate oferty jeżeli o to chodzi, więc raczej tylko te wchodzą w grę. Może ktoś z was coś więcej powie mi o Te Vizji?

Offline WerkkaM

• mama nowicjuszka
  • *
Odp: Perspektyczna szkoła podstawowa
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 20, 2020, 08:09:17 »
według mnie dużo języka angielskiego, także i dodatkowych języków to jest bardzo ważna rzecz. Szukałam szkoły, która ma w swoim programie właśnie nastawienie na takie zajęcia i nie było z tym problemu. Szczególnie, że mieszkam w Warszawie

Offline Oluss12

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2020, 07:31:08 »
Teraz edukacja dzieci wygląda znacznie inaczej, w szkoła proponują nie tylko języki obce ale i wiele innych ciekawych zajęć dodatkowych, kół naukowych i innych. Moje dzieci to bardzo chętnie chodzą do szkoły. Te Vizja na warszawskiej Ochocie sprawdza się super, nawet i w czasie koronawirusa.

Offline FranczeskaWil

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2020, 11:31:31 »
Jeżeli właśnie szukasz czegoś lepszego dla dziecka to postaw na szkołę prywatną. Jak dla mnie to nie ma porównania. Nie tylko tak czytając suche informacje na temat oferty edukacyjnej, ale i samo podejście nauczycieli, kontakt, ogólne wrażenia są o wiele lepsze według mnie.v

Offline Brayank9

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 23, 2020, 11:10:53 »
Te Vizja jest mi dobrze znana. Mają kilka placówek, ja miałam najbliżej do tej na Ochocie. Już drugie dziecko będę tu zapisywać i polecam to każdemu rodzicowi. Świetna atmosfera, ciekawe zajęcia i przede wszystkim nauczyciele. Potrafią zaciekawić dzieci. Córka już bardzo dobrze mówi po angielsku, a to jest dopiero podstawówka.

Offline Mimichaska

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 17, 2020, 03:22:44 »
Najlepiej już wybierać miejsca gdzie kompleksowo wszystkim się zajmą. Zaczynając od ciekawych lekcji, zajęć sportowych, innych rozwijających pasję i też z dobrą stołówką. Mi się udało taką znaleźć dla mojego syna.

Offline bierendaa

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 22, 2020, 08:36:43 »
Ja jakoś do tego się nie przykładałam, wybrałam to co moja siostra, no ale też ta już miała świetną szkołę dla swojego syna. Wybraliśmy prywatną, jak najbardziej się to opłaca, wasze dzieci na tym sporo skorzystają. Szczególnie warto zwrócić na poziom angielskiego w szkole.

Offline pola874

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 17, 2020, 08:06:40 »
Jeśli zależy Ci na tym, aby dziecko było na odpowiedniej drodze, jeśli chodzi o język obcy, to koniecznie powinniście sprawdzić sobie wspomnianą już wcześniej szkołę Te Vizję na Ochocie. Będziecie zadowoleni z atmosfery, jaka tam jest oraz będziecie bardzo zaskoczeni tym, że Wasze dziecko chętnie chodzi do szkoły.

Offline irena03

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 19, 2020, 03:59:12 »
Podoba mi się Twoje podejście, ponieważ również bardzo chciałabym, tak, jak Ty zadbać już od najmłodszych lat o edukację języka obcego, a konkretnie języka angielskiego. Aktualnie szukam jakiejś fajnej szkoły w mojej okolicy. Najlepiej, jeśli będzie to prywatna szkoła.

Online vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi