Autor Wątek: Zakupy żywnosci przez internet  (Przeczytany 525 razy)

Offline lingdand1985

• mama świeżynka
  • *
Zakupy żywnosci przez internet
« dnia: Styczeń 04, 2017, 03:23:14 »
Bardzo dużo zakupów robię przez internet- oszczędza to masę czasu i pieniędzy. Zastanawiam się czy nie  ułatwić sobie życia  i zacząć kupować w necie również na przykład wędlin. Moi znajomi robią to bardzo często i ciekawa jestem czy są wyjątkami. Macie doświadczenie na tym polu?
Wszystko na temat depilacjitylko tu

Offline pixelek

• mama zadomowiona
  • **
Odp: Zakupy żywnosci przez internet
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2017, 03:31:01 »
Ostatnio zrobiłam ogromne zakupy w Tesco, właśnie przez internet. Przyznam, że faktycznie jest to ogromna wygoda zwłaszcza, gdy niespodziewanie zepsuje się samochód.

Offline Kasia Panek

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2017, 01:21:47 »
Ja ostatnio odkryłam ciekawy sklep ze zdrową żywnością. Jeszcze nie miałam okazji z niego skorzystać, ale chyba niebawem złożę tam zamówienie.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.

Offline Wiliki

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 09, 2017, 08:04:37 »
Ja już jakiś czas temu odkryłam sklep Zakręcony Słoik, w którym robię zakupy. Na początku kupowałam tyko kasze ryże i tego typu produkty, ale od kilku miesięcy kupuje również mąkę, z której wypiekam chleb, ciasta i ciasteczka i dzieki temu zarówno ja jak i moja rodzine jemy jeszcze zdrowiej. Polecam, bo to wcale nie zajmuje dużo czasu. Tutaj macie link do sklepu https://zakreconysloik.com.pl/ekologiczne-maki-bezglutenowe

Offline maluch1

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 10, 2017, 12:48:10 »
O, muszę zajrzeć na ten Zakręcony Słoik.

Offline szafir

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 16, 2019, 12:23:08 »
A do tego nie jeść tyle przetworzonych rzeczy. Można kupować produkty w sklepach ze zdrową żywnością. Na pewno jest wtedy zdrowiej i korzystniej dla naszego organizmu. Wiem, że sporo osób kupuje też w sieci, np. na Krukam.pl. Bardzo lubię ich olej kokosowy albo różne mąrki, które chętne i często wykorzystuję podczas pieczenia :D