Autor Wątek: sposoby na odchudzanie  (Przeczytany 21432 razy)

Offline medelsia

• mama zadomowiona
  • **
sposoby na odchudzanie
« dnia: Kwiecień 24, 2016, 12:45:39 »
Jakie są wasze sposoby na odchudzanie ? Suplementy , dietetyk , trenerzy?

Offline WiolkaKlaman

• mama raczkująca
  • **
Odp: sposoby na odchudzanie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 25, 2016, 07:46:47 »
No właśnie ja to wierzę tylko i wyłącznie w dietetyka z Wieliczki połączonego z aktywnością fizyczną. Kiedyś nie wierzyłam, w to że będę wyglądać tak jak teraz wygladam- dieta zmieniła moje życie, moje samopoczucie, uczyniła mnie szczęśliwszą osobą :) Więc bardzo mocno Tobie polecam!
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2016, 10:12:52 wysłana przez WiolkaKlaman »

Offline Lucynka

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2016, 11:41:56 »
Aktywny tryb życia to coś co naprawde uzaleznia, sama zaczynałam trenowac 3 lata temu, gdy przez siedzący tryb życia zaczęło przybywać mi dodatkowych kilogramów. I co? Po 3 latach cieszę się nie tylko swietną sylwetka ale i samopoczuciem. Wkrótce mam zamiar zagłębić nową dla mnie dziedzine czyli sporty kontaktowe, jestem tym bardzo podekscytowana ale oczywiscie nie obyło się bez zakupów odpowiednich ochraniaczy na praktycznie kazdą częsc ciała włącznie z: http://ultrafight.pl/ochraniacz-krocza , nic nie poradze na to ze jestem bardzo zapobiegawcza.

Offline kamilka88

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2016, 10:43:03 »
Tak naprawdę to całe odchudzanie zależy od organizmu. Ja stosowałam acai berry i zrzuciłam tyle ile chciałam. Oczywiście z lekkim wysiłkiem fizycznym - nie ma nic za darmo..

Offline lokon33

• mama świeżynka
  • *
    • http://schudnijszybko.net/
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 19, 2016, 11:51:58 »
Tutaj masz opisane różne tabletki na odchudzanie - jak się okazuje większość jest nieskuteczna.

Offline KseniaW

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 01, 2016, 05:50:48 »
Nie ma uniwersalnego sposobu na odchudzanie, bo kazda z nas jest inna. Myslę, ze na wlasna reke ciezko bedzie cokolwiek zdzialac, bo potrzebna jest indywidualna dieta, aktywnosc fizyczna tez warto dostosowac do konkretnego czlowieka... Warto skorzystac z pomocy specjalistow np http://www.nowalinia.pl/ Mnie udalo sie schudnac ;)

Offline MatkaPolskaPL

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 02, 2016, 01:23:37 »
Myslę, ze dobrym rozwiazaniem jest zdecydowanie sie na osobistego trenera. Ja nie miala samozaparcia i to byl dla mnie najlepszy wybor. Korzystalam z usług http://egobody.pl/ Udalo mi się schudna i nie wrocic do poprzedniej wagi.

Offline puchatka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 07, 2016, 11:14:10 »
Ameryki nie odkryję, ruch i dieta. ;) Śniadanie do godziny po wstaniu z łóżka, nietłusty obiad, dużo warzyw, mało pszenicy, dużo pić, ale nie napojów. Cynamon, imbir, kardamon pomagają w przyspieszeniu przemiany materii. No i ćwiczenia. Z małym dzieckiem dużo chodziłam na spacery. Oj, były takie momenty, że musiałam się z wózkiem naszarpać, więc dodatkowe kalorie leciały.:) Po połogu zaczęłam po trochu ćwiczyć. Teraz biegam co kilka dni jak mąż zostaje z dzieckiem.
Jakże sil­na jest miłość po przejściu og­niowe­go chrztu cierpienia.  - Selma Lagerlöf

Offline Ricky

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 16, 2016, 04:37:28 »
zero suplementów! tego będę się zawsze trzymać. Zdrowe regularne odżywianie, ze sportów u mnie starcza nordic walking ale to bardziej dla zdrowia, niz dla zrzucenia wagi. Do schudnięcia rowerek stacjonarny w domu, albo w ładną  pogodę dłuższa trasa na normalnym rowerze.

Offline mamakasia

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 23, 2016, 09:21:23 »
Ja mimo zdrowego trybu życia dalej mam po parę cm więcej w niektórych miejscach... Ale czytałam ostatnio na http://twojeszpilki.pl/jak-bez-wysilku-uzyskac-szczupla-sylwetke-przy-pomocy-liporadiologii/ o liporadiologii i zastanawiam się, czy sama nie skorzystać. Moje pytanie, jak to jest z tymi zabiegami? Była któraś z Was?

Offline elisabet

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 24, 2016, 04:48:34 »
Sport i dieta, tylko to i aż to. :) Chodzę na fitness, czasem na jogę. Ciało mam fajne, udało mi się je wyrzeźbić i ujędrnić po porodzie. Jeść lubię, ale nie objadam się i jem najzdrowiej jak mogę.
Nadzieja - pożyczka, której udziela nam szczęście.  - Antoine Rivarol

Offline pomper

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 26, 2016, 11:56:04 »
przede wszystkim postawić sobie cel kilogramowy i do niego dążyć. Zmienić nawyki żywieniowe, włączyć w odchudzanie dobrą, zdrową i naturalną suplementacje, polecę therm line hydrofast, moja żona na tym osiąga wspaniałe rezultaty, włączyć ruch, systematyczny. Powodzenia!!

Offline moniaacz91

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 27, 2016, 11:20:41 »
warto postawić na dietę + ćwiczenia + suplementację. Co do suplementów to jest ich naprawdę wiele i ciężko wybrać coś najlepszego. Ostatnio furorę robią jagody acai www.acaiberrypolska.pl

Offline jaskta

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 04, 2016, 05:28:15 »
Najlepszy sposób to mniej jeść. Do tego troszkę ruchu :) na http://www.caffebabka.pl/ znalazłam sporo porad w temacie diety i ćwiczeń, polecam skorzystać. Naprawdę nie trzeba się katować, żeby zrzucać kilogramy :)

Offline Frania_W

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 05, 2016, 11:28:23 »
3 razy w tygodniu vacu, ograniczanie słodyczy i dużo zdrowych potraw: brokuły, cukinia, owoce.