Matki, Tatki i Dzieciatki > Wychowanie

książki, muzyka, bajki - tylko dla dzieci

(1/23) > >>

Monia:
Mamuuusieeee.. porozmawiajmy o tym, co czytamy dzieciom, co śpiewamy albo czego słuchają dzieci, co pozwalamy oglądać.. Może padną jakieś propozycje bajek, książeczek dla dzieci.

ja zaczynam.
my z Julką jesteśmy na razie na etapie wierszyków. czytamy czasem w ciągu dnia, np. przed drzemkami, ale zawsze obowiązkowo przed snem wieczorem. uwielbia, kiedy zmieniam głos, naśladuję. wyszukałam moje książki z dzieciństwa i jedziemy po kolei.. Brzechwa, Tuwim, Konopnicka, Chotomska :D sama uwielbiam czytać i codziennie czytam dziecku.
często też jej śpiewam i tez jest zachwycona, co mnie bardzo cieszy. raz, do gazety, którą czasem kupuję, dołączone były piosenki dla dzieci na płycie. troszkę słuchała, ale nie było takiego zainteresowania jak przy moim wykonaniu  8) a jeszcze jak ją biorę na ręce i tańczymy, to już w ogóle.. śmiech na całego :)
a telewizji, bajek nie oglądamy, za malutka.

agata.gulakubik:
z ta edukacja ksiazkowa i muzyczna u nas to wyglada tak::czytac mu niemoge bo nieslucha i niechce bierze mi ksiazeczke z rak i sam udaje ze czyta,piosenki dla dzieci wogole go nieinteresuja woli posluchac np radia ze mna i udaje ze spiewa np.lady gaga!,jezeli chodzi o bajki to wlasnie jest to strzal w dziesiatke ale nie jakies tam bolki i lolki
tu musi byc cos co ma dobra grafike np samochody w hd jak mu ostatnio wlaczylam reksia albo teletubisie to popatrzyl sie na mnie jak na ufoludka i pokazal ze mam zmienic!wiec narazie to odpuscilam wlanczam toy story albo szreka albo ulubiona jego bajke zaplatani i jest git!

paulita:
u nas teletubisie rządzą ... niestety :(
Filip uwielbia wierszyki i wszelkie rymowanki - pokazywanki. Już zapamiętuje poszczególne słowa i opowiada razem ze mną. Jak chcecie to mogę wpisać nasze ulubione wierszyki.

Monia:
jasne paulita! napisz proszę te wierszyki. jestem bardzo ciekawa :)

paulita:
No dobra to trochę tego będzie ale uważam, że są naprawdę fajne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej