Autor Wątek: Ja rozróżnić choroby  (Przeczytany 13175 razy)

Offline kulejka

• mama ostro zakręcona
  • **
Odp: Ja rozróżnić choroby
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 18, 2018, 02:58:53 »
Moim zdaniem tylko lekarz jest w stanie odróżnić choroby i postawić diagnoze... Sama nie raz szukałam w Internecie po objawach możliwych chorób i domowych sposobów leczenia, ale nigdy nic dobrego z tego nie wyszło. Teraz szukam tylko ofert lekarzy i ofert leczenia. Np. teraz zastanawiam się nad ofertą dostępną tu http://doktorginekolog.pl/service/monalisa-touch/ , bo mam problemy z suchością pochwy podczas stosunku.

Offline anett25

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 23, 2018, 05:50:16 »
Matki już tak mają.

Offline pola874

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 07, 2018, 01:54:15 »
Mam problem z wysypką u malucha. Wyczytałam kiedyś na stronie nuzeniec.com.pl, że może to być właśnie nużeniec, ale czy takie małe dzieci też mogą się nim zarazić? Macie jakieś informacje na ten temat lub przechodziliście przez to? Będę mi potrzebne informacje.

Offline sztaluga

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 21, 2018, 03:05:02 »
Ja miałam taki problem u dermatologa, gdy potrzebowałam zdiagnozować chorobę skóry. Niestety, AZS i ŁZS mają bardzo podobne do siebie objawy, więc często można pomylić jedno z drugim i zalecić błędne leczenie. U mnie to się przytrafiło, dopiero ostatni dermatolog, u którego byłam, zauważył związek między potem i łojem, a pogarszaniem stanu wykwitów na skórze, dzięki czemu zyskałam pewność, że jednak mam ŁZS.

Offline Celma

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 26, 2018, 02:42:16 »
Przeziębienie, a grypa to dość podobne choroby, a w sumie ma podobne dolegliwości i objawy. Na gorączkę i bóle głowy czy mięśni możesz zastosować https://adamed.expert/product/gardan/ , który sprawdza się w czasie właśnie takich przeziębień. Lek specjalny dla dorosłych, szybko i skutecznie działa.

Offline RybkaTanczyIspiewa

• mama zaangazowana
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 07, 2018, 02:53:24 »
Również dosyć sceptycznie podchodzę do traktowania internetu jako źródła wiedzy w odniesieniu do chorób.  Jednak muszę oddać szacunek pewnemu portalowi, bo dzięki niemu rozróżniłam łuszczycę głowy od łupieżu u mojej Babci, sami przeczytajcie może się przydać https://www.febumed.com.pl/Luszczyca-glowy-a-wypadanie-wlosow-blog-pol-1526028991.html Wiadomo najważniejsza jest konsultacja ze specjalistką! Mam nadzieję, że komuś się mój post przyda:)

Offline Celma

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 22, 2018, 02:00:03 »
Nie wiem, od tego jest lekarz, nie uważacie? Ja jak mnie coś boli to ewentualnie sięgnę po leki np Gardan.. ale nie mam ochoty zgadywać co mi jest, przecież od tego jest lekarz, prawda?
Wybierzcie się do najbliższej przychodni.

Offline Antka

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 08, 2019, 12:38:37 »
Nie każdy ma czas i możliwości aby z każdym przeziębieniem biegać do lekarza. Czasem jednak może się okazać, że to poważniejszy problem niż tylko przeziębienie. Można wtedy skorzystać z porad lekarskich przez internet. Odsyłam do strony https://lekarzpomaga.pl/, tam znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.

Offline megan

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 06, 2019, 11:26:49 »
Na przeziębienie najlepsze są domowe sposoby, dopiero jak nie zadziałają idę do lekarza a jeśli dostanę antybiotyk pilnuję żeby brać dobry probiotyk bo wiadomo jak destrukcyjnie działają antybiotyki, likwidują wszystkie bakterie, nawet te pożyteczne, mieszkające w naszych jelitach dlatego szybko powinno się je uzupełnić żeby uniknąć biegunek i innych problemów jelitowych

Offline panda

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 11, 2019, 02:17:11 »
Różnie to może być z tymi chorobami. Warto być przygotowanym na różne możliwości, także jeśli chodzi o dzieci. Na przykład może Wam się przydać taki kontakt jak urolog białystok: https://www.cmryska.pl/poradnie-specjalistyczne/poradnia-urologiczna-dla-dzieci/. Polecam zapamiętać ten kontakt.

Offline bratys

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 22, 2019, 11:26:46 »
Najlepiej rozróżnia choroby lekarz i ja jeśli jestem chory idę do przychodni bo wiem że dostanę skuteczne leki i dostałem nawet ostatnio linex bo lekarz stwierdził że na moje problemy jelitowe przyda się probiotyk