Autor Wątek: Świadoma Mama - bezpłatne warsztaty dla Mam - 25.10.2013  (Przeczytany 13916 razy)

Offline jeloonka

  • Administrator
  • mama dobra rada
  • *****
  • Wiadomości: 1010
    • Zobacz profil
    • Brzuchatki.pl - ubierz swój brzuszek!
Świadoma Mama - bezpłatne warsztaty dla Mam - 25.10.2013
« dnia: Październik 18, 2013, 10:31:58 »
Spotkanie Świadomej Mamy w Kielcach już 25.10.2013 w Hotelu Dal przy ulicy Piotrkowskiej 12.
Wstęp na warsztaty jest bezpłatny.

Zapisy: www.SwiadomaMama.pl


Warsztaty chustonoszenia, dieta mamy i dziecka, joga w ciąży, aktywność po porodzie... To tematy, jakie pojawią się podczas bezpłatnych warsztatów „Mama zdrowa i aktywna” organizowanych w ramach ogólnopolskiej kampanii Świadoma Mama.
Warsztaty z udziałem ekspertów pod hasłem „Mama zdrowa i aktywna” odbędą się już 25 października w Kielcach! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisy odbywają się na stronie www.SwiadomaMama.pl
Mama zdrowia i aktywna
Często wydaje się, że w czasie ciąży najlepiej odpoczywać i nie przemęczać się, a jednak odpowiednia aktywność fizyczna niesie wiele korzyści dla zdrowia mamy i dziecka. Podczas spotkania eksperci opowiedzą, dlaczego warto ćwiczyć w ciąży i jak wrócić do formy po porodzie. Odbędą się także zajęcia pokazowe jogi, będzie okazja do aktywnego udziału w zajęciach.
Ważny element warsztatów to spotkanie z dietetykiem i rozmowa na temat prawidłowego odżywiania w czasie ciąży i karmienia piersią, a także rozszerzania diety dziecka.
Nie zbraknie kwestii dotyczących rozwoju maluszków! Mamy dowiedzą się, czym jest rodzicielstwo bliskości, jak budować więź z dzieckiem, stymulować rozwój maluszka od chwili narodzin. Odbędzie się również warsztat chustonoszenia.
Mama w obiektywie
Stały element naszych spotkań to sesja zdjęciowa uczestniczek w mini-studiu fotograficznym. Będzie z nami fotograf Karolina Gadowska, która wykona mamom pamiątkowe zdjęcia
Podczas warsztatów uczestniczki będą miały okazję porozmawiać z ekspertami oraz wymienić się swoimi doświadczeniami rodzicielstwa. Spotkania to świetna okazja do poznania innych mam i wymiany doświadczeń!
Każda uczestniczka otrzyma upominkowy pakiet powitalny składający się z produktów – niespodzianek dla mamy i maluszka!
www.sklep.brzuchatki.pl - odzież ciążowa
www.wczasyspychowo.pl - kwatery na Mazurach
www.mamyruszamy.pl - Mamy, ruszamy! miejsce aktywnych mam