Autor Wątek: Nasze hity i kity  (Przeczytany 10494 razy)

Offline Kobietamechanik

• mama raczkująca
  • **
Odp: Nasze hity i kity
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 22, 2019, 02:07:13 »
hej, uważacie że okrycie kąpielowe są lepsze od zwykłych ręczników? Wypowiedzcie się.

Offline gagatka5

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 21, 2019, 05:54:09 »
Mój ostatni hit do apteczki to spray ranisilver, rany dużo szybciej się po nim goją, nie wiem jak wasze dzieciaki ale mój nie cierpi nosić plasterków i jak się skaleczy czy zarapie to jest zawsze problem, teraz oczyszczam, psikam sprayem i rana szybciej jest zagojona

Offline Luna077

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 23, 2019, 11:37:10 »
My mieliśmy dość spory problem z ciągłym nieporządkiem w pokoju Malucha i nie wiedziałam kompletnie jak sobie z tym poradzić. W końcu znajoma poleciła mi artykuł na blogu - https://sklep-tolek.pl/blog/2019/02/26/porzadek-w-dzieciecym-pokoju-to-mozliwe/, gdzie podpowiadają w jaki sposób nauczyć dziecko porządku. Wydaje się to naprawdę prostym sposobem, bo wystarczą pojemniki i worki na zabawki, do których dziecko może wrzucać swoj zabawki i tego też czerpać rozrywkę. Oczywiście trzeba pewnie je najpierw do tego odpowiednio zachęcić, ale to chyba nie powinno być już problemem.

Offline karolajna

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 25, 2019, 08:10:00 »
Moim odkryciem jest aloes, super na przesuszoną skórę, oparzenia po opalaniu, taki kupuję https://www.doz.pl/apteka/p131452-Botame_Body_Aloes_99_zel_wielofunkcyjny_200_ml bardzo fajnie sie sprawdza, wydajny i niedrogi.

Offline vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi

Offline vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi