Autor Wątek: Dobry denytysta  (Przeczytany 543 razy)

Offline julka990

• mama zadomowiona
  • **
Dobry denytysta
« dnia: Marzec 12, 2019, 09:54:21 »
Jakiego dentystę w Radomiu możecie polecić? Szukam właśnie kogoś zaufanego i z doświadczeniem. Przejrzałam już kilka ofert i póki co najbardziej odpowiada mi ten gabinet stomatiologiczny stomatologiasmile.pl. Byłyście tam kiedyś? Muszę w końcu wziąć się za leczenie moich zębów bo są w opłakanym stanie.

Offline julka990

• mama zadomowiona
  • **
Odp: Dobry denytysta
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2019, 12:00:38 »
Jeśli nadal szukasz dobrego dentysty warto zapoznać sie z ofertą tej kliniki w Warszawie - https://www.declinic.pl/stomatologia-w-narkozie/ Wykonują zabiegi stomatologiczne pod narkozą co jest idealnym rozwiązaniem dla osób które boją się dentysty i bólu związanego z leczeniem.

Offline białośnieżka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2019, 02:50:58 »
Oj, bardzo trudno o dobrego dentystę, to prawda. Ja niestety nie miałam tyle szczęścia i teraz muszę jakoś znosić stan mojego uzębienia.

Offline jaskta

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2019, 10:11:44 »
My jeździmy do Warszawy do Ober Clinic. Całą rodziną na raz, dzieci też przyjmują i mają dobre ceny, nie mówiąc już że na NFZ też można się dostać. My akurat leczymy prywatnie ale nie narzekam na koszty. Lekarze super, mają nowoczesny sprzęt i wszystko robią tak naprawdę, zęby dopilnowane, zadbane. Higienizację szczególnie polecam, za 100 zł można w pakiecie zrobić.