Autor Wątek: Z dzieckiem do pracy?  (Przeczytany 13605 razy)

Offline jeloonka

• Administrator
  • mama dobra rada
    • Brzuchatki.pl - ubierz swój brzuszek!
Z dzieckiem do pracy?
« dnia: Kwiecień 29, 2013, 09:41:38 »
Nie wiem czy słyszałyście o ostatnim ciekawym wydarzeniu w Gdyni. Radna Gdyni Maja Wagner przyszła do pracy z dzieckiem. Wyszła na mównicę z niemowlakiem zamotanym w chustę i wygłosiła swoje postulaty. Wzbudziło to ogromne zainteresowanie. Wszyscy cykali zdjęcia, umieszczali je na FB gratulując mamie tego, że świetnie odnajduje się w macierzyństwie.
Jak myślicie jak Wasz szef zareagowałby na dziecko w pracy? Też gratulował by Wam tego, że świetnie spełniacie się w roli Mamy?
www.sklep.brzuchatki.pl - odzież ciążowa
www.wczasyspychowo.pl - kwatery na Mazurach
www.mamyruszamy.pl - Mamy, ruszamy! miejsce aktywnych mam

szatka

• Gość
Odp: Z dzieckiem do pracy?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2013, 03:51:08 »
Ooo z pewnością ;) Pozwalałby na spokojne zajmowanie się dzieckiem pomiędzy przerzucaniem papierów i klikaniem w komputer ;) Niestety, na takie przyjemności mogą pozwolić sobie ludzie na wyższych stanowiskach- typu pani radna, przyszła, powiedziała co ma do powiedzenia i zakończyła pracę. W polskich warunkach , wśród zwykłych ludzi to nie możliwe ...

Offline fifi123

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2018, 10:05:43 »
ta... fajnie jak ktoś tak może. Ja jeżdzę na wózkach widłowych a żona jest nauczycielką. już widzę jak bierzemy naszą Natalkę i albo ja wożę ją widalkiem, albo żona karmi w trakcie kartkówki :/
niestety, ale w Polsce nie ma realnych możliwości zabierania ze sobą dziecka do pracy
Chcesz poznać instrukcję obsługi wózka widłowego?
Kliknij tutaj: www.lemarpol.com.pl/instrukcja-obslugi-wozka-widlowego-dla-kazdego

Offline pawel1

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2018, 03:06:03 »
Raczej ciężko będzie mi w tej materii doradzić. Nie mam w tym za bardzo doświadczenia.
A na co czekasz? Odpowiedz sobie.

Offline vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi