Autor Wątek: parasolka - wózek spacerowy  (Przeczytany 8154 razy)

Offline 2pack

• mama świeżynka
  • *
parasolka - wózek spacerowy
« dnia: Sierpień 12, 2013, 09:48:51 »
Dziewczyny, mój synek ma 11 miesięcy, a ja stoję przed zakupem nowej spacerółki. Bardzo kusi mnie wózek typu parasolka. Jest lekki, zwrotny i wygodny, ale..... jak pomyślę, że za kilka miesięcy zima to zaczynam się zastanawiać.
Jak u Was sprawdziły się parasolki na śniegu, błocie i oblodzonych chodnikach?

Offline america

• mama raczkująca
  • **
Odp: parasolka - wózek spacerowy
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2018, 09:19:01 »
Jakbyś wcześniej pytała to bym od razu poleciła Ci któryś z modeli 2w1 Adamexu. Ich głębokie spacerówki świetnie się sprawdzają w obu konfiguracjach.

Offline smerfetka251

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 23, 2018, 02:27:02 »
Taki wózek to świetna sprawa. Szczególnie, gdy się trzeba przemieścić czy to samochodem, czy busem - taki wózek jest poręczniejszy i zajmuje zdecydowanie mniej miejsca

Offline Martyna92

• mama świeżynka
  • *
  • KANSAI DORIFTOOO
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 04, 2018, 11:17:00 »
Też mi sie wydaje, że te 2w1 powinno byc wystarczajaco ok.

Offline Maggy

• mama raczkująca
  • **
  • Świecie jesteś piękny!
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 09, 2018, 04:40:29 »
Sprawdza się dobrze, jeżeli ma odpowiednie koła! Ja bym Ci polecała tę https://www.al.to/p/423825-wozek-spacerowy-baby-jogger-city-mini-gt-single-cobalt-gray.html :) Wózek można jednym ruchem złożyć do kompaktowych rozmiarów. Pasek, który uruchamia system składania, jest także praktycznym uchwytem do przenoszenia. Posiada amortyzowane, terenowe, wiecznie pompowane koła które poradzą sobie doskonale w każdym terenie, testowałam nawet na polnych ścieżkach ;) Do tego ma dużą budkę z okienkiem, siedzisko jest regulowane, aż do pozycji leżącej no i jest wentylowane. Świetna jest :)
Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!

Offline megan

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 17, 2018, 08:48:14 »
Ja teraz kupiłam fajny wózek spacerowy, widzieliście może już x-go? Tą nową spacerówkę od x-landera? Jest super! To spacerówka z dużym siedziskiem do tego rozkładana  prawie do leżenia i z dużą budką! Też ma panel led  i moskitierę, jest  fajnie amortyzowana.

Offline pamka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 12, 2019, 12:37:56 »
My posiadamy wózek Nitro marki easygo , który jest właśnie wózkiem typu parasolka.  Na jesienne i zimowe dni ma w komplecie pokrowiec na nóżki który pomaga zadbać nam o dziecko.  Wózek dobrze sprawuje się na spacerach , jest zwrotny, stabilny.  Posiada regulowane oparcie oraz aluminiowy stelaż.

Offline dusia

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 06, 2019, 12:28:10 »
To ja powiem że wózek Ezzo marki euro-cart. Nowoczesna, funkcjonalna parasolka z regulowanym oparciem, rozbudowaną budką oraz pojemnym koszykiem. Prowadzi się go przyjemnie, jest zwinny, zwrotny oraz stabilny.

Offline kalinowska

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 13, 2019, 03:33:37 »
ja raczej nie byłam zadowolona z parasolki, zdecydowanie wolę większe wózki spacerówki, są wygodniejsze i można nimi jeździć po nierównościach

Offline Mariolla

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 22, 2019, 10:48:53 »
Akurat jeżeli chodzi o wybór wózka spacerowego i chcesz mieć model lekki i jednocześnie funkcjonalnie i fajnie zaprojektowany to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na Julie Lionelo. Mam ten wózek spacerowy i wazy ok 5,8kg. Do tego ma eleganckie wstawki z eco skóry,  pod znajduje się pojemny kosz i co ważne został stworzony tak, aby dziecko mogło się jak najwygodniej rozsiąść.

Offline vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi

Offline vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi

Offline Zosia

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 06, 2019, 04:17:09 »
Ten zdecydowanie na dzień dzisiejszy polecam https://lionelo.com/shop/elia-oslo/ wózek spacerowy, który jest idealny dla mam jak i dla dziecka. Jest bardzo lekki nosze go jedną ręką. Bardzo fajnie się składa polecam.

Offline bratys

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 11, 2019, 09:03:11 »
Jak dla mnie idealna spacerówka to przecież x-fly od x-landera, jest leciutka, zwrotna, wygodna dla dziecka i łatwo nią manewrować nawet w trudniejszym terenie.