Autor Wątek: Damska prezerwatywa  (Przeczytany 470 razy)

Offline Malina89

• mama nowicjuszka
  • *
Damska prezerwatywa
« dnia: Luty 21, 2019, 12:53:50 »
Tatusiowie, partnerzy, rzecz o zabezpieczaniu się podczas współżycia! Co myślicie o damskiej prezerwatywie? Od jakiegoś czasu stosuje ją, a że nie mam stałego partnera to jest to dla mnie bardzo wygodna metoda zabezpieczania się nie tylko przed niechcianą ciążą, ale również chorobami. Stosuje pasante female, kupuje ja na stronie naturalnaplodnosc.

Offline karin

• mama zadomowiona
  • **
Odp: Damska prezerwatywa
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2019, 09:22:47 »
Nie mam pojęcia co to, ale ja bym nie ryzykowała. Ufam jedynie tabletkom antykoncepcyjnym. A i to nie do końca - koleżanka stosowała i zaszła w ciążę. Gdyby nie Medicenter24.pl i tab;etki poronne od nich, miałaby ogromny kłopot. Na szczęście skutecznie rozwiązała swój problem i teraz twierdzi, że jedyna na 100% skuteczna metoda antykoncepcji, to szklanka zimnej wody zamiast :D

Offline gieniapogienia

• mama nowicjuszka
  • *
Odp: Damska prezerwatywa
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2019, 06:45:58 »
karin skoro kolezanka zaszla w ciaze na tabletkach antykoncepcyjnych to proponuje jej kurs nauki czytania ze zrozumieniem.. nie ma opcji zajscia w ciaze przy takim zabezpieczeniu, chyba ze sie czlowiek nie stosuje do ulotki. Kazde odstepstwo od normy (zazywanie w roznych porach, pominiecie chociazby jednej, przeziebienie, biegunka lub wymioty do 4 godzin od przyjecia pigułki, zmiana strefy klimatycznej itd) moze powodowac zmniejszenie ochrony i w takim przypadku nalezy stosowac dodatkowe zabezpieczenie w postaci gumki. Gdyby kolezanka trzymala sie tych zasad to nie musialaby zazywac poronnych tabletek ktore zrobily w jej organizmie totalną burzę hormonalną. Ja od lat stosuje tabletki i mam dwoje dzieci w pełni planowanych. Obecnie przyjmuje tabletki vines bo maja malo hormonow i dobrze sie po nich czuje. Nie stresuje sie nieplanowanym dzidziusiem, mam regularny okres i skąpe krwawienia. Pełna wygoda