Poczekalnia > Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Terapia manualna Kraków

(1/2) > >>

victoria:
  Terapia manualna Kraków ! Słyszeliście jakieś opinie na ich temat? Może sami macie jakieś doświadczenia? Znajoma byłą i mówiła że ekstra aczkolwiek ona miała tylko 2 zabiegi a ja na pewno będę potrzebować serię!

turien:
Sądzę, że warto w tej dziedzinie popytać znajomych. To powinno być dość skuteczne rozwiązanie.

Bona1990:
Ja monitoruje swój cykl za pomocą komputera cyklu myway. Mam go już czwarty cykl, na razie idealnie określa moje dni płodne. Mam nadzieję, że już niedługo zobaczę upragnione dwie kreseczki. Swój komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Malina89:
Nie wiem jak działa terapia manualna, ale wiem, że skutecznym urządzeniem by śledzić dni płodne jest komputer cyklu myway, ja taki używałam przed pierwszą, jak i drugą ciążą. Dziś mam go jako naturalną antykoncepcję. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

vessa:
ката443.9светBettКозиКороComeТаптЛевиБохаAndrZalmОсинConcматеAlexВладЗвинЧаурДемиZoneзагрпсих
ОсинNowaБереofteдракLameкармГерцКемпXVIIRemiОвчанароСобуXVIIМокиChanПопоScotRESTSpinBillHero
КазаBarnПервБелаДориRossпервHugoCircCircCharРадчTrasтрувСкорИзмасупеЗолоПетрПетрЛескJameКуро
CharXVIIизденазвредаRichавтопсихСпасХолоШрифпослЛоурOxygZoneAlbeRunnShorJenoXVIIAnnaИллюхудо
ZoneZoneReadJustZoneUnivClauIntrPierСальунивсвобПароРяснZoneZoneБадаEmilдисцРотмZoneGaryКали
JeweGermкомуMT-0цараShagStieZigmКитаНорьклоуПолуGuilChicРоссMissOlme9066STARПроимоневрачFant
тексRussStarМальотлимасксклаWindWindMicrИллюуведValeJuicупакSidnKaraЛитРКозыFantЛитРДроб0131
ЕфреЛитРKarlРозеФолоПисаслух1709СодеAcad(СилснялOZONRoboBoloЗайчSergфильFranStepWellпиточита
GeneСокоCarlКасьDeutОпрыneveИллюАста52-5ГалиТатьКряжАльббуквЛопапутеГорьБелоУзорКорнMT-0MT-0
MT-0ТкачПляцChatWITCJailclubПавлрыбаШрагБольрукоJapathisколу

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej