Autor Wątek: Inseminacja  (Przeczytany 14158 razy)

Offline ABCadlo

• mama świeżynka
  • *
Inseminacja
« dnia: Styczeń 24, 2013, 06:12:23 »
Czy są tu mamusie po inseminacji. My jesteśmy już po dwóch próbach bezskutecznych. Teraz czekam na wynik kolejnej. Czy jest tu toś komu się udało?

Offline sylwia.dengusiak

• mama świeżynka
  • *
Odp: Inseminacja
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2013, 07:27:04 »
Najlepiej trafić na forum "Nasz bocian". Tam jest wszystko. Brzuchatki to cudne forum, ale tam po prostu jest kopalnia wiedzy i ludzi, którzy wiedzą wszystko. Powodzenia!

Offline Nevadda

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2014, 03:23:18 »
też polecam tamto forum

Offline Natalka3

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 22, 2018, 09:57:45 »
Ostatnio coraz więcej słyszę o inseminacji, mam wrażenie, że wszyscy o niej mówią. Można wykonać ją w klinice Polmedis we Wrocławiu. Takaklinika leczenia niepłodności może być ostatnią deską ratunku dla par, które starają się o potomstwo.

Offline zoniak

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 15, 2018, 09:34:14 »
W Warszawie jest sporo placówek które oferują wszystkie rodzaje inseminacji, tj. i naszyjkowej i jajowodowej, jest to zabieg, przy którym nie ma zbyt wysokiego ryzyka powikłań. Jeśli szukacie sprawdzonego miejsca, to z doświadczenia polecam https://warszawa.klinikabocian.pl/oferta/inseminacja, są skuteczni i mają świetne podejście do pacjenta :)

Offline Malina89

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 21, 2019, 11:26:18 »
A ja postawiłam na monitoring cyklu, korzystam z komputera cyklu myway, który wyznacza moje dni płodne a ja mogę skupić się na poczęciu. Wiem, że to nie to samo co inseminacja, ale na razie jestem dobrej wiary. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.