Autor Wątek: Poszukuję prawnika ze Śląska?!  (Przeczytany 12893 razy)

Offline Szakirka

• mama wtajemniczona
  • **
Poszukuję prawnika ze Śląska?!
« dnia: Listopad 13, 2017, 01:46:56 »
Niestety muszę złożyć wniosek do sądu o rozwód z mężem. Zdradził mnie, wydawało mi się, że jestem w stanie mu wybaczyć, bo zapewniał mnie, że to było tylko raz. Wróciłam do niego po czym okazało się, że on z tą kobietą ma romans 15 lat i ona teraz spodziewa się dziecka z nim. Jestem załamana. Ponieważ mieszkaliśmy razem, ja wyprowadziłam się na Śląsk. I teraz poszukuje dobrego prawnika tu, bo nikogo tu nie znam. Ostatnio sąsiadka podpowiedziała mi, żebym poszła do kancelarii http://lexvadium.pl/ w Gliwicach, czy ktoś może z ich pomocy korzystał?

Offline Kasia Panek

• mama wtajemniczona
  • **
Odp: Poszukuję prawnika ze Śląska?!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2018, 11:51:50 »
A znacie może jakiegoś dobrego prawnika z Krakowa? Koleżanka się rozwodzi i potrzebuje kogoś profesjonalnego, bo sprawa prosta nie jest :(
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.

Offline jarecki_t

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2018, 01:23:18 »
To może zadzwoni do tej kancelarii i umówi się na wizytę? Podobno świetni prawnicy tam pracują.

Offline eBie

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2018, 04:22:48 »
W takim wypadku najlepiej by było jakbyś się zorientował, która Kancelaria Adwokacka jest na Śląsku najlepsza. Na pewno na internecie jest mnóstwo takich rankingów prawniczych, po prostu poszukaj :)

Offline kulejka

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 12, 2018, 08:36:11 »
Kancelarią, która wyspecjalizowała się w zajmowaniu się sprawami związanymi z reprywatyzacją mienia, jest kancelaria adwokacka SUW. Istnieje od 1997 roku, a w ciągu dwudziestu lat funkcjonowania prowadziła kilka tysięcy spraw. Na jej czela stoją adwokaci przy Okręgowej Izbie Adwokackiej w Warszawie - Jan Stachura, Aleksandra Urbańska i Beata Wasyluk - http://suwka.pl/

Offline Abra

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 17, 2018, 03:09:57 »
Aż przez 15 lat zdradzał Cię, a Ty o niczym nie wiedziałaś? :o Nie oceniam, ale to dla mnie dość dziwne. Ale za to jeżeli chodzi o prawnika od spraw rozwodowych to polecam Kancelarię Adwokacką Wojas Pawlak. Również z polecenia się do nich udałam i nie żałuję. Wręcz jestem bardzo szczęśliwa że na nich trafiłam. Rozprawa poszła bardzo gładko, chociaż strasznie się bałam jak to będzie. Było dla mnie ciężko, ale jak ma się takie wsparcie to wie się że wszystko bedzie dobrze. :)

Offline miska699

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 20, 2018, 10:07:18 »
Najlepiej poszperać w sieci i poczytać opinie o poszczególnych kancelariach adwokackich. Opinie klientów na pewno wiele nam powiedzą. Na prawniku nie warto oszczędzać.

Offline flame

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 26, 2018, 11:58:51 »
Dokładnie, poza ty warto wziąć pod uwagę duże kancelarie, takie które mają wielu specjalistów w różnych dziedzinach prawa bo wtedy jest szansa że pomogą w każdej sytuacji, a https://kancelaria-szip.pl/ obsługuje kompleksowo przede wszystkim duże znane firmy więc muszą być najlepsi w tym co robią

Offline Awars10

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 24, 2018, 01:11:11 »
Dzięki wielkie! Na pewno przydadzą mi się te porady.
evviva l'arte

Offline Sienna

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 26, 2019, 02:49:46 »
Zgadzam się z miska699. Nie ma co oszczędzać na prawniku. Jeżeli jest dobry to ceni sobie swój czas poświęcony na każde spotkanie z klientem, dlatego może wołać o więcej pieniędzy. Z tych lepszych kancelarii na śląsku znam m.in. https://legaleo.pl/ z Gliwic. Polecam się z nimi skontaktować.

Offline mariola685

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 25, 2019, 05:27:54 »
W przypadku adwokatów od rozwodu, na pewno oni pomogą i dadzą oparcie w tym ciężkim czasie - http://kancelarialexa.pl . To bardzo dobrzy specjaliści z ogromną wiedzą a także profesjonalnym podejściem do każdego klienta. Gdyby ktoś potrzebował specjalistów z tej dziedziny, śmiało można im zaufać.

Offline usia

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 20, 2019, 02:19:44 »
W Gliwicach jest świetna kancelaria adwokacka - Wojas Pawlak. Mają swoje biuro w samym centrum, na ryneczku. Na pewno warto ich sprawdzić. A tym bardziej jeżeli chodzi o rozwód, bo moja koleżanka jakiś czas temu rozwodziła się z mężem i to oni ją reprezentowali. Super im poszło.