Brzuchatki > Brzuchatkowe Pitu Pitu

Adwokat, prawnik, czy radca prawny?

(1/15) > >>

qianaa6:
Do kogo waszym zdaniem warto zwrócić się z pomocą w kwestii prawnej? - do adwokata, prawnika, czy radcy prawnego? Jakie są między nimi różnice?

sara201:
Różnią się zwłaszcza wynagrodzeniem, ale i wykształceniem i uprawnieniami. najwyższe stawki ma adwokat, ma jednak także najszersze uprawnienia (może np. reprezentować nas przed sądem), najlepsze wykształcenie i w odróżnieniu od prawnika obowiązuje go tajemnica zawodowa i jest ubezpieczony. W woj. śląskim zachęcam do sprawdzenia kancelarii adwokata Patryka Riedela, ma dobre opinie, rozsądne stawki i spore doświadczenie w sprawach rozwodowych, czy o alimenty, tu adwokat jastrzębie zdrój prawo rodzinne jest o nim więcej.

Samuela85:
Wszystko zalezy od tego co potrzebujesz. Jesli chodzi o reprezentowanie w sądzie to najlepszy będzie adwokat. Oczywiście też trzeba wiząć pod uwagę, że kazdy zajmuje się inna dziedziną prawa. Jeśli masz potrzebę skorzystania z pomocy prawnej w ramach prawa karnego to polecam mecenasa Kozaneckiego http://kpk-kozanecki.pl/ . To bardzo miły człowiek a do tego dobry adwokat.

bartek101:
moge ci polecic mojego adwokat wodzisław śląski rozwodowy

medelsia:
Chyba prawnik tutaj będzie miał większe pole do popisu. Ja sobie chwale usługi http://zaufanyprawnik.pl/ prawo rodzinne, prawo pracy, opieka firm np spółek. Dobrze, się zajmują swoim klientem co generalnie plusuje przy dłuższej współpracy

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej