Autor Wątek: rzeczy dla maluszka - używane czy nowe  (Przeczytany 42419 razy)

Offline lilianagomowska

• mama świeżynka
  • *
Odp: rzeczy dla maluszka - używane czy nowe
« Odpowiedź #135 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:00:56 »
zabawki dla dzieci to różne działy i dla każdego dzieciaczka znajdziemy coś ciekawego

chichotkowo

Offline melka

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #136 dnia: Październik 01, 2018, 12:27:54 »
Ja kupiłam wszystko nowe i nie żałuję. Ceny wcale nie są wygórowane, trzeba tylko wiedzieć co jest warte swojej ceny. Marka Easy Go ma super sprzęt w dobrych cenach. Mieliśmy wózek tej firmy, a ostatnio kupiliśmy fotelik samochodowy, model CAMO i też jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zakupu. Można regulować jego pochylenie, do tego zagłówek chroniący główkę dziecka.

Offline Syli7187

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #137 dnia: Październik 02, 2018, 10:16:58 »
A patrzyłyście może na https://4kidspoint.pl/ ? Mają aktualnie mega promocje więc warto się porozglądać

Offline lobuziaczek

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #138 dnia: Październik 05, 2018, 01:57:45 »
rzeczą, o której często się zapomina, a która jest dosyć istotna, jest ochraniacz do łóżeczka. Ja używam captain adventure la millou ochraniacz do łóżeczka, bo urzekają mnie te pieski we wzorach :)

Offline panda

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #139 dnia: Październik 26, 2018, 11:43:59 »
Przecież te ciuszki dla małego dziecka nie są wcale takie drogie. Ja polecam zajrzeć na stronę lencia - ciuszki dla niemowlaka i tam się rozejrzeć. Widziałam tam mnóstwo świetnych propozycji dla najmłodszych. Jestem pewna, że mamom oraz przyszłym mamom też spodobają ię ich propozycje.

Offline lobuziaczek

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #140 dnia: Październik 29, 2018, 11:21:05 »
moim zdaniem nie ma nic złego w kupowaniu dziecku używanych rzeczy. W dzisiejszym świecie opanowanym przez konsumpcjonizm tym bardziej powinno się propagować wykorzystywanie rzeczy zamiast ciągłego kupowania nowych. Oczywiście są przedmioty bardziej osobiste, które najlepiej kupić nowe, na przykład otulacze bawełniane niemowlęce czy pieluszki, ale ubrania czy mebelki spokojnie można kupować używane ;)

Offline vikos

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 15, 2019, 01:10:49 »
Moim zdaniem nowe są dużo lepszym rozwiązaniem. Polecam w tym celu zajrzeć choćby do tych porad https://olalakids.pl/pl/blog/Jak-ubrac-dziecko-na-bal-andrzejkowy/26 :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2019, 06:19:32 wysłana przez vikos »
Jadło określa świadomość.