Autor Wątek: Problemy z nietrzymaniem moczu  (Przeczytany 1014 razy)

Offline kotkamalutka

• mama nowicjuszka
  • *
Problemy z nietrzymaniem moczu
« dnia: Listopad 26, 2016, 11:13:12 »
Ktoś w moim najbliższym otoczeniu zaczął mieć poważny problem z nietrzymaniem moczu. Szukałam w sieci interesujących mnie stron, z których mogłabym się dowiedzieć czegoś o tej przypadłości jak również znaleźć jakąś pomoc w funkcjonowaniu z tym . Odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania znalazłam na stronie http://www.tena.pl/

Offline dynamical123

• mama świeżynka
  • *
Odp: Problemy z nietrzymaniem moczu
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2016, 10:40:05 »
wkładki są rozwiązaniem tymczasowym... Niestety na dłuższą metę nie jest to dobre rozwiązanie. Lepiej zdecydować sie na zabiegi ginekologii estetycznej. Tu masz na ten temat więcej informacji: http://alfamedycyna.pl/skoczow/szpital/oddzial-chirurgii/oddzial-ginekologii-estetycznej/ Według mnie to jedyne sensowne rozwiązanie...

Offline Smaczek

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2016, 12:08:20 »
Cóż, temat nielatwy. Myślę, ze faktycznie warto w takim przypadku zdecydować się na zabieg.

Offline pixelek

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 03, 2018, 02:43:56 »
Odświeżę temat, ponieważ i ja mam ostatnio problem. Zlecono mi badanie wziernikowania pęcherza. Dlatego może podpowie mi ktoś gdzie w Krakowie mogę zapisać się do naprawdę dobrego urologa, który zrobi takie badanie profesjonalnie i... niedrogo?

Offline Katarenia

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 03, 2018, 03:49:23 »
Ktoś mi kiedyś mówił, że w Krakowie na cytoskopię warto umawiać się tutaj. Ale odnośnie ceny sama musiałabyś zapytać.

Offline Samuela85

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 13, 2018, 09:42:32 »
problem z nietrzymaniem moczu może pojawiac sie przy nawracajacych zapaleniach pecherza. Nie masz takiego problemu? Jesli tak to kup sobie urofuraginum max - jest dostępna bez recepty. Po tygodniu zażywania objawy powinny ustąpić.
Mi popuszczanie zdarzało sie własnie przy infekcjach pecherza. To mega niekomfortowa sytuacja ;/

Offline basiella

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 10, 2018, 01:53:13 »
a wiecei co na trzymanie moczu sprawdziło się u mnie? suplement diety.
Wkońcu pozbyłam sie tego beznadziejnego problemu.

Offline gabi

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 19, 2018, 10:04:55 »
proponuje to sprawdzić - https://odchudzanieporady.pl/uronal-producent-co-mowi-o-preparacie/
Z tym nie ma żartów.

Offline Basia25

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 04, 2019, 12:46:55 »
Witajcie!
Jeśli macie problem z nietrzymaniem moczu to nie zwlekajcie, aż problem się nasili, tylko zapiszcie się na wizytę do urologa. Urolog Bydgoszcz z Centrum Medycznego Pesmed to znakomity specjalista, który pozwoli Wam zapomnieć o tym wstydliwym problemie. Sprawdźcie więcej szczegółów na stronie: https://pesmed.pl/urolog-bydgoszcz/. Zadbajcie o swoje zdrowie!

Offline jaskta

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 24, 2019, 06:07:36 »
W Warszawie jest bardzo dobry szpital urologiczny - Szpital Mazovia na alei KEN i mają pacjentów z całej Polski. Z problemem urologicznym różnego rodzaju na pewno właśnie tam bym się wybrała. Czy to się tyczy dorosłego czy dziecka. Mają bardzo dobrych specjalistów i stosują nowoczesne metody leczenia.

Offline gieniapogienia

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 25, 2019, 08:37:50 »
Odpowiedzi na takie pytania powinien udzielic lekarz a nie internet :) Ja po porodzie sn mialam taki problem. Niestety domowe sposoby mi nie pomogly wiec szukalam pomocy w medycynie estetycznej. Ostatecznie zdecydowalam sie na zabieg w klinice Dermed w Katowicach i wybor byl idealny bo problemu juz nie mam

Offline Sebka

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 02, 2019, 08:54:14 »
Gienia, miałam taki sam problem. W sumie to wiele z nas po ciąży ma problem z nietrzymaniem moczu. Jak opowiedziałam o tym mojemu ginekologowi, to polecił mi wykonanie zabiegu laserem, bo podobno jest bardzo skuteczny. Także wykonywała mi taki zabieg pani doktor Barbara Blicharczyk i jest pewna poprawa.

Online vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi

Online vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 21, 2019, 01:17:42 »