Autor Wątek: Kantor internetowy  (Przeczytany 17331 razy)

Offline AnnaNN

• mama nowicjuszka
  • *
Odp: Kantor internetowy
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 17, 2018, 09:50:57 »
Tańsze to fakty, ale to nie jest ich jedyna zaleta. Dla mnie kantor online, to też ogromna wygoda. Wymieniasz pieniądze kiedy chcesz, i skąd chcesz. Większość kantorów ma nawet strony mobilne i wymienić możesz pieniądze przez telefon, w drodze na lotnisk (zdarzyło mi się:).

Offline perhome

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 17, 2018, 09:56:19 »
Ja zawsze odwiedzam kantor bezpośrednio. Nie przepadam za takimi inicjatywami internetowymi.

Offline Celinaz

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 24, 2018, 07:30:41 »
Czemu? A z bankowości elektronicznej też nie korzystasz tylko idziesz do okienka? Wątpię:) A kantor online działa na takiej samej zasadzie, jest tak samo prosty w obsłudze jak panele bankowe i tak samo bezpieczny. Przy czym kupisz walutę na pewno taniej niż w stacjonarnym.

Offline Patryk0227

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 14, 2018, 04:01:20 »
Potrzebujesz pieniędzy? wejdź na https://pozyczkibez.com.pl
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2018, 05:46:10 wysłana przez Patryk0227 »

Offline Archicom

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 23, 2018, 07:11:25 »
Sporo jest kantorów internetowych.

Offline Celinaz

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 15, 2018, 10:14:39 »
Owszem , ale wśród nich są lepsze i gorsze (każda branża ma to do siebie).  Dlatego ja nie tylko na kursy zwracam uwagę, ale też sprawdzam na ile funkcjonalny jest kantor online i jak szybko realizuje przewalutowania. Pod tym względem Pluskantor chyba nie ma sobie równych. Przewalutowania zawsze są natychmiastowo finalizowane, co więcej można najpierw wymienić walutę, a zapłacić później.

Offline Maria

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 27, 2018, 06:21:44 »
Zgadzam sie. Nie ma co się decydować na pierwszy lepszy kantor online. Warto sobie porównać  oferty i sprawdzić gdzie wymiana nam się będzie najlepiej opłacać. Bardzo fajne są kantory, gdzie można wymieniać w opcji społecznościowej. Szczególnie jeśli masz większą ilosć pieniędzy do wymiany taka opcja może wyjść bardzo korzystnie. No i jeszcze zawsze warto sprawdzić jak dany kantor zabezpiecza transakcje.

Offline Celinaz

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 28, 2019, 08:52:26 »
Transakcje społecznościowe o których wspomniałaś  są dobrą alternatywą dla negocjowania kursu z e-kantorem, bo nie zawsze mamy przecież tyle pieniędzy do przewalutowania abyśmy mogli ubiegać się o indywidualne warunki. Natomiast z wymiany społecznościowej skorzystać można zawsze. Z tym, że z szybkością transakcji w ten sposób bywa różnie, najkrócej czego się jak zauważyłam w Amronet, ponieważ ten kantor mam wielu klientów a tym samym łatwiej o sprawne dopasowanie przeciwstawnej oferty innego użytkownika. Oczywiście wszystko jest przez e-kantor nadzorowane.

Offline maniakalna

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 02, 2019, 12:58:31 »
Owszem , ale wśród nich są lepsze i gorsze (każda branża ma to do siebie).  Dlatego ja nie tylko na kursy zwracam uwagę, ale też sprawdzam na ile funkcjonalny jest kantor online i jak szybko realizuje przewalutowania. Pod tym względem Pluskantor chyba nie ma sobie równych. Przewalutowania zawsze są natychmiastowo finalizowane, co więcej można najpierw wymienić walutę, a zapłacić później.
oj prawda sa najlepsi. Ja od lat juz korzystam z ich uslug i nikt nie przekona mnie juz do stacjonarnego kantoru. Oferta nieporownywalnie lepsza.

Offline Celinaz

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 28, 2019, 11:13:33 »
Wymieniasz przez Internet , ja też. I podobnie ja ja wiesz jak bardzo jest to komfortowe i korzystne.  Dziwi mnie jedynie to, że są ludzie , którzy nadal myślą, że kantor online to nie jet opcja wiarygodna. Ciekawa jestem skąd taki tok myślenia, skoro np. bankowość elektroniczna tak szybko przyjęła się w naszym kraju, a kantory internetowe działają na takiej samej zasadzie. Poza tym kursy walut same mówią za siebie:)

Offline bieleczczanin

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 02, 2019, 11:55:27 »
Mnie się zdarzyło parę razy skorzystać z takiego kantoru. Na szczęście wszystko przebiegało zawsze w jak najlepszym porządku. Zapewne w razie potrzeby skorzystam ponownie.

Online vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi

Online vessa

Online vessa

« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 26, 2019, 10:13:52 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru