Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kirra88

Strony: [1]
1
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Sztuczne rzęsy Beauty Lashes
« dnia: Listopad 10, 2018, 08:28:13 »
Korzystałyście kiedyś z rzęs tej firmy? Niedługo czeka mnie ważna uroczystość, dlatego myślę o sztucznych rzęsach. Nieco na temat produktów Beauty Lashes czytałam na https://rzesownia.net/marki/beauty-lashes/ , jednak nadal nie jestem przekonana, czy wybrać te, czy może inne. Mogłbyście mi tutaj coś doradzić, dopowiedzieć?

2
Babskie lelum polelum / Studia zagraniczne
« dnia: Kwiecień 25, 2017, 06:35:23 »
Powiedźcie mi proszę, jak sądzicie, czy wybierając uczelnię warto wziąć pod uwagę także te zza granicy? Jakiś czas temu natknęłam się na Swan School http://theswanschool.edu.pl/ i tak się zastanawiam, czy warto się pokusić właśnie o kształcenie poza granicami naszego kraju. W tym przypadku możemy bowiem liczyć na pomoc we wszelkich kwestiach formalnych, a co więcej możemy dodatkowo podszkolić się w języku angielskim czy też przygotować do egzaminów pod kątem certyfikatów językowych. Jaka jest Wasza opinia na temat tej opcji?

Strony: [1]