Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - łukasz83

Strony: [1]
1
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Buty
« dnia: Maj 13, 2018, 01:45:10 »
Buty powinny byc przedewszystkim wygodne, ładne i modne. Kto nie lubi zakupów, chyba każdy a juz szczególnie kobiety. Teraz zakupy sa bardzo łatwe, przez komputer lub telefon bardzo szybko mozemy kupic to co potrzebujemy. Sama bardzo lubie zakupy leząc wieczorem juz w łózku, aktualnie chce zamówic jakies nowe buty https://butymodne.pl/czolenka-damskie-c5543.html które przydadzą sie na równe okazje.

2
Kącik taty / Bluetooth
« dnia: Listopad 15, 2017, 08:43:53 »
W dzisiejszych czasach sprzęt elektroniczny ma coraz więcej funkcji. To dobra wiadomość, która ułatwia nam codzienne życie. Jedną z funkcji, która jest dość popularna jest Bluetooth. Możemy znaleźć ją nie tylko w telefonach, laptopach czy tabletach, ale również w aparatach i drukarkach. Wciąż jeszcze jednak nie wszyscy wiemy czym jest ta funkcja, na co pozwala oraz jak z niej skorzystać. Dowiemy się z tego artykułu http://www.fragout.pl/jak-uzywac-bluetooth/ a wy często korzystacie?

3
Babskie lelum polelum / Dzwonki w telefonie
« dnia: Listopad 15, 2017, 08:15:38 »
Unikalny dzwonek na telefon, którym jest np. nasza ulubiona piosenka poprawia nasz nastrój i sprawia, że doskonale wiemy, że dzwoni właśnie nasz telefon. Wiele osób często i chętnie zmienia dzwonek na taki, który pasuje do ich nastroju lub rodzaju aktywności tworząc naprawdę sporą kolekcję dzwonków. Niestety, koszt zakupu nowego dzwonka z jednego z serwisów jest wysoki. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się czy można w inny sposób pozyskać na swój telefon interesujące nas dzwonki. Zachęcam do lektury http://www.fragout.pl/jak-wysylac-dz...zez-bluetooth/

4
Brzuchatkowe Pitu Pitu / smartfon
« dnia: Listopad 15, 2017, 06:22:28 »
Jednym z typów urządzeń, które często ulegają zalaniu są telefony komórkowe. Nie ma w tym nic dziwnego – towarzyszą nam codziennie w różnych sytuacjach, nie trudno więc o wypadki. Czy jednak oznacza to, że zalany przez nas telefon musimy spisać na straty? Na szczęście, niekoniecznie. Istnieje bowiem skuteczny sposób na naprawę mokrego telefonu komórkowego. JAki? Zapraszam do lektury http://www.fragout.pl/jak-naprawic-mokry-telefon-komorkowy/

5
Brzuchatkowe Pitu Pitu / wygodne buty
« dnia: Czerwiec 06, 2017, 04:54:49 »
Wygodne buty to podstawa, ja np bardzo lubię buty sportowe np adidas https://emodneobuwie.pl/ Zazwyczaj najbardziej przypadają mi do gustu nike.

6
Kącik taty / nowa sypialnia
« dnia: Marzec 22, 2017, 06:36:14 »
Witajcie, postanowiłem mojej małżonce zrobić niespodziankę i podczas jej pobytu w szpilatu wyremontowałem całą sypialnie, zamówiłem też także nowe łóżko i materac. Stwierdziłem że przydałyby się też nowe, wygodne poduchy http://puchpol.pl/3-poduszki Co myślicie? Chyba się ucieszy:)

7
Babskie lelum polelum / dzień kobiet
« dnia: Marzec 04, 2017, 05:16:36 »
Czy robicie sobie z koleżankami prezent na dzień kobiet? My od kilku lat robimy sobie takie drobne upominki i myślę, że tosuper tradycja, chyba będziemy ją dalej kultywować.

8
Rozwój i Zachowania / 1% podatku dla Fundacjii Pociecha
« dnia: Luty 23, 2017, 01:51:46 »
Kochani jest okres rozliczeń PIT, jeśli macie dylemat na kogo przekazać 1% podatku to zachęcam do przekazania na Fundację Pociecha  http://www.fundacjapociecha.pl/ Naprawdę z całym sercem podziwiam ich za szczytny cel jakim jest prowadzenie świetlicy środowiskowej dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. Dzięki świetlicy dzieci mogą doświadczyć normalności, zjeść ciepły posiłek, skorzystać z zajęć, pojechać na kolonie, uzyskać pomoc w nauce. Takie świetlice sa potrzebne, ale bez wsparcia finansowego mogą zniknąć. Dodatkowo zachęcam do rozliczenia pitu ze strony http://pit.pociecha.org/

Strony: [1]