Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - koskkk

Strony: [1]
1
Choroby i szczepienia / Jaki lek na przeziębienie dla dziecka?
« dnia: Marzec 11, 2016, 03:18:55 »
Jaki lek na przeziębienie dla dziecka?Coś łatwego w stosowaniu, znalazłam ten: http://oscillo.pl/produkt/wskazania-i-postac/ bo jest lekiem wygodnym w stosowaniu. Ma on postać granulek, które rozpuszczają się pod językiem i nie wymagają popijania płynem. Dzieciom do 5 roku życia, granulki można rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podawać łyżeczką. Znacie jeszcze coś godnego uwagi?

2
Babskie lelum polelum / Pomysł na biznes.
« dnia: Luty 22, 2016, 01:58:58 »
Szukam ostatnio pomysłu na zrobienie jakiegoś małego biznesu-siedzę ostatnio w domu z dzieckiem i wiele pomysłów mi przychodzi do głowy. Skończyłam rok temu logistyke a jeszcze wcześniej zarządzanie i marketing. W związku z tym wpadłam na pomysł czy by nie było dobrympomysłem stworzenie takiej platformy internetowej z materiałami dla studentów (podobnie jak tu: https://www.egzaminylekarskie.pl/blog) oczywiście najpier zaczałełabym od swojej tematyki a potem mozna by było poszerzyć o inną. Co sądzicie?Czy studenci szukają tak informacji?

3
Kącik taty / Kobieta i auto-pomocy:)
« dnia: Styczeń 20, 2016, 05:38:55 »
Potrzebuję pomocy najlepiej męskiej-choć w kobiety też wierzę:) odnośnie oponsamochodowych. W związku z tym, że opony są jednym z ważniejszych elementów jeśli chodzi o bezpieczeństwo w prowadzeniu samochodu chciałabym kupić zwyczajnie dobre! Mam auto Peugeot 206, które: https://www.feuvert.pl/oferta/opony-i-felgi.html powinnam kupić za rozsądną cenę?

4
Babskie lelum polelum / Prezent dla chrześniaka.
« dnia: Styczeń 18, 2016, 11:49:36 »
Co sądzicie o inwestowaniu w numizmaty i produkty kolekcjonerskie na takie okazje jak chcciny czy komunie dla chrześniaka?Wiem, że z reguły kupuje się złote łańcuszki ale to dla dziewczynek a dla chłopca?http://inwestycje.mennica.com.pl/produkty-kolekcjonerskie/na-prezent/na-slub-chrzciny-komunie/ sa to rzeczy, które  nawet po 20 latach będą miały wartość. Co sądzicie o takim pomyśle?

Strony: [1]