Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - koskkk

Strony: [1]
1
Choroby i szczepienia / Jaki lek na przeziębienie dla dziecka?
« dnia: Marzec 11, 2016, 03:18:55 »
Jaki lek na przeziębienie dla dziecka?Coś łatwego w stosowaniu, znalazłam ten: http://oscillo.pl/produkt/wskazania-i-postac/ bo jest lekiem wygodnym w stosowaniu. Ma on postać granulek, które rozpuszczają się pod językiem i nie wymagają popijania płynem. Dzieciom do 5 roku życia, granulki można rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podawać łyżeczką. Znacie jeszcze coś godnego uwagi?

2
Babskie lelum polelum / Pomysł na biznes.
« dnia: Luty 22, 2016, 01:58:58 »
Szukam ostatnio pomysłu na zrobienie jakiegoś małego biznesu-siedzę ostatnio w domu z dzieckiem i wiele pomysłów mi przychodzi do głowy. Skończyłam rok temu logistyke a jeszcze wcześniej zarządzanie i marketing. W związku z tym wpadłam na pomysł czy by nie było dobrympomysłem stworzenie takiej platformy internetowej z materiałami dla studentów (podobnie jak tu: https://www.egzaminylekarskie.pl/blog) oczywiście najpier zaczałełabym od swojej tematyki a potem mozna by było poszerzyć o inną. Co sądzicie?Czy studenci szukają tak informacji?

3
Choroby i szczepienia / Odp: Alergia
« dnia: Luty 22, 2016, 01:46:01 »
Niby nic groźnego ale bardzo męcząca jest alergia. Z badań wynika, że średnio co trzecia osoba boryka się z różnymi przejawami alergii. Zmiany w środowisku naturalnym, kuracje antybiotykowe, sposób odżywiania – wszystko to naraża na częstszy kontakt z substancjami, które powodują uczulenie. Istotną rolę odgrywa też dziedziczność, co nie znaczy, że dziecko alergicznych rodziców na pewno dostanie tę chorobę „w spadku”. W jego przypadku jest tylko większe ryzyko zachorowania niż u rówieśnika, w którego rodzinie nie zanotowano alergii. Warto zadbać o to poprzez odpowiedniego fachowcy (niestety polecam opieke prywatną np:http://bluemedica.pl/aktualnosci/#) bo na tą z NFZ na badania związane z alergia nie muszę mówić ile trzeba czekać!!


4
Kącik taty / Kobieta i auto-pomocy:)
« dnia: Styczeń 20, 2016, 05:38:55 »
Potrzebuję pomocy najlepiej męskiej-choć w kobiety też wierzę:) odnośnie oponsamochodowych. W związku z tym, że opony są jednym z ważniejszych elementów jeśli chodzi o bezpieczeństwo w prowadzeniu samochodu chciałabym kupić zwyczajnie dobre! Mam auto Peugeot 206, które: https://www.feuvert.pl/oferta/opony-i-felgi.html powinnam kupić za rozsądną cenę?

5
Babskie lelum polelum / Prezent dla chrześniaka.
« dnia: Styczeń 18, 2016, 11:49:36 »
Co sądzicie o inwestowaniu w numizmaty i produkty kolekcjonerskie na takie okazje jak chcciny czy komunie dla chrześniaka?Wiem, że z reguły kupuje się złote łańcuszki ale to dla dziewczynek a dla chłopca?http://inwestycje.mennica.com.pl/produkty-kolekcjonerskie/na-prezent/na-slub-chrzciny-komunie/ sa to rzeczy, które  nawet po 20 latach będą miały wartość. Co sądzicie o takim pomyśle?

6
Babskie lelum polelum / Odp: Seriale
« dnia: Styczeń 14, 2016, 02:27:12 »
Unikam seriali jak ognia-marnują mi czas.

7
Babskie lelum polelum / Odp: szkolenia z zakresu rozwoju osobistego
« dnia: Styczeń 14, 2016, 02:25:16 »
Rozwój osobisty jest naprawdę bardzo ważny zarówno patrząc ze strony pracodawcy jak i samego pracownika-chęć rozwoju jest też bardzo pożądaną cechą:) Jeśli szukacie jakiegoś szkolenia ale chcecie je komuś zlecić możecie to zrobić tutaj: http://oferia.pl/zlecenia/edukacja-szkolenia i właściwie tematykę różną można tam znaleźć.

8
Plama, plama co za pech / Odp: Plama z lakieru do paznokci na ubraniu
« dnia: Październik 27, 2015, 02:56:14 »
Chyba nic nie pomoże na lakier.

9
Mama w kuchni / Odp: Grzyby
« dnia: Październik 27, 2015, 02:55:21 »
Zapiekanki z grzybami.

10
Mama w kuchni / Odp: Dania jesienią?
« dnia: Październik 27, 2015, 02:54:27 »
O krem z dyni:)

Strony: [1]