Brzuchatki - Forum

Brzuchatki => Brzuchatkowe Pitu Pitu => Wątek zaczęty przez: RybkaTanczyIspiewa w Styczeń 28, 2019, 11:46:44

Tytuł: A wy gdzie się szkolicie?
Wiadomość wysłana przez: RybkaTanczyIspiewa w Styczeń 28, 2019, 11:46:44
Mój szef chce mnie wysłać na szkolenie do https://frankowski-maloclinic.pl/szkolenia/ jestem ciekawa czy faktycznie warto. Jakie wy macie podejście do szkoleń? Jesteście zwolennikami czy raczej dokształcacie się na własną rękę?
 
Tytuł: Odp: A wy gdzie się szkolicie?
Wiadomość wysłana przez: Frania_W w Luty 06, 2019, 11:25:50
Jak Cię wysyła i płaci za to, to jedź, ucz się, zdobywaj praktykę i staraj się potem wykorzystać zdobytą wiedzę w codziennej pracy.
Tytuł: Odp: A wy gdzie się szkolicie?
Wiadomość wysłana przez: Smaczek w Luty 06, 2019, 02:49:40
Pytasz gdzie my się szkolimy? Ja to myślę ostatnio o zrobieniu sobie takiego ciekawego szkolenia sprzedażowego tutaj (https://szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/sprzedaz-i-obsluga-klienta). Myślę, że przyda mi się ono bardzo w znalezieniu nowej, lepszej pracy.
Tytuł: Odp: A wy gdzie się szkolicie?
Wiadomość wysłana przez: paninowakowa w Luty 06, 2019, 06:08:11
przez internet :)
Tytuł: Odp: A wy gdzie się szkolicie?
Wiadomość wysłana przez: Milena w Luty 08, 2019, 05:48:52
Ja zamierzam się u nich przeszkolić, interesuje mnie kurs instruktora fitness https://www.ams.edu.pl/kursy/kurs-na-instruktora-fitness/ pracują na co dzień w siłowni i chcę podnieść swoje kwalifikacje, co znacznie ułatwiło by mi pracę i zwiększyło zakres usług.
Tytuł: Odp: A wy gdzie się szkolicie?
Wiadomość wysłana przez: barburka w Luty 12, 2019, 10:55:09
Szkolenia to naprawdę świetna inwestycja w swoje umiejętności. Także nawet się nie zastanawiaj tylko jedź na to szkolenie ;)
Tytuł: Odp: A wy gdzie się szkolicie?
Wiadomość wysłana przez: Pimpi w Marzec 07, 2019, 10:36:53
Ja ostatnio postanowiłam podnieść nieco swoje umiejętności językowe, dlatego też zapisałam się na kurs języka angielskiego w szkole Speak Up. Jej ofertę znalazłam na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-doroslych (https://www.speak-up.pl/angielski-dla-doroslych), jesli również myślicie o nauce języków tak jak ja, to polecam tam zajrzeć ;)
Tytuł: Odp: A wy gdzie się szkolicie?
Wiadomość wysłana przez: obenka w Marzec 23, 2019, 07:20:35
Zdecydowanie jestem zwolenniczką kursów i szkoleń, ponieważ tyle rzeczy ciągle się zmienia i wchodzi wiele nowości, że aby być dobrym specjalistą w danej dziedzinie, trzeba poświęcić czas na doszkalanie. Choć od dłuższego czasu jestem linergistką, to ciągle inwestuję w rozwój swoich umiejętności. Szkolenie odbyłam w NEWLOOK's - https://www.permanentny.com (https://www.permanentny.com). Wyeliminowałam błędy, na które zwróciła uwagę trenerka, nauczyłam się nowych technik a moja oferta w gabinecie może stać się wreszcie kompleksowa. Dlatego uważam, że warto inwestować w swój rozwój i zdobywać nowe kompetencje.
Tytuł: Odp: A wy gdzie się szkolicie?
Wiadomość wysłana przez: Celinaz w Marzec 24, 2019, 02:51:51
A co sądzicie o szkoleniach e-learningowych? Ja właśnie w ten sposób chciałabym zrobić jakiś kurs.
Tytuł: Odp: A wy gdzie się szkolicie?
Wiadomość wysłana przez: Alisson w Marzec 25, 2019, 04:49:12
Ja zazwyczaj szkolenia obowiązkowe odbywam w pracy. Wszystkie kursy gwarantuje mi pracodawca.
Tytuł: Odp: A wy gdzie się szkolicie?
Wiadomość wysłana przez: Dzidka w Kwiecień 11, 2019, 09:02:51
Wszystkie szkolenia na których byłam są organizowane przez pracodawcę. Od pewnego czasu wybiera bardzo skuteczną firmę TG training. Ostatnio byłam na konstruktywnym szkoleniu kadry kierowniczej (https://www.tgtraining.pl/kultura-firmy/) W firmie szkoleniowcem jest Tomasz Gralak, dzięki niemu właśnie szkolenie nie jest nudne, jest wręcz zajmujące, na które chętnie się uczęszcza.