Brzuchatki - Forum

Matki, Tatki i Dzieciatki => Kącik taty => Wątek zaczęty przez: jarecki_t w Grudzień 27, 2018, 11:02:07

Tytuł: Dobre szkolenia w Gdańsku?
Wiadomość wysłana przez: jarecki_t w Grudzień 27, 2018, 11:02:07
Macie może namiary na jakieś dobre szkolenia w Gdańsku? Tak się składa, że jestem zmuszony wyjechać tam na jakiś czas i chciałbym przeznaczyć go na samorozwój.
Tytuł: Odp: Dobre szkolenia w Gdańsku?
Wiadomość wysłana przez: Katrina852 w Grudzień 27, 2018, 12:28:59
Ostatnio czytałam o szkoleniach w Gdańsku, prowadzonych przez tą firmę (http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte-kalendarz-gdansk.html). Szczerze mówiąc nie znam ich, ale sądząc po ich stronie internetowej i nazwiskach szkoleniowców- to profesjonaliści. Myślę, że warto zainteresować się dogłębnie ich ofertą.
Tytuł: Odp: Dobre szkolenia w Gdańsku?
Wiadomość wysłana przez: szprycha50 w Styczeń 06, 2019, 05:31:02
Oni działają w Gdańsku jak i innych dużych miastach https://www.ams.edu.pl/terminarz/wszystkie/Gdańsk/wszystkie-kursy-i-szkolenia/wszystkie-specjalizacje/wszyscy-wykladowcy/ mają naprawdę mnóstwo przydatnych kursów i szkoleń, warto się nad tym zastanowić.
Tytuł: Odp: Dobre szkolenia w Gdańsku?
Wiadomość wysłana przez: Pimpi w Styczeń 08, 2019, 10:45:05
A może zdecydujesz się na jakieś szkolenia w formie on-line? Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które może Ci pomóc zaoszczędzić wiele czasu ;) Uczyć możesz się nawet bez wychodzenia z domu :) Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ (http://kar-group.elk.pl/oferta/) możesz się zapoznać z ofertą firmy szkoleniowej Kar-Group, która zajmuje się organizacją między innymi takich własnie szkoleń :) Polecam :)
Tytuł: Odp: Dobre szkolenia w Gdańsku?
Wiadomość wysłana przez: trek w Luty 05, 2019, 04:29:15
A kurs pedicure gdzie zrobić? Znacie coś sprawdzonego w tym zakresie? Ja się w tym momencie zastanawiam nad https://www.beautyextra.pl/szkolenia/kursy-tematyczne-trendy
Tytuł: Odp: Dobre szkolenia w Gdańsku?
Wiadomość wysłana przez: ojczym w Marzec 16, 2019, 07:42:03
A musza być w Gdańsku?  Teraz są organizowane szkolenia online. Zobacz tu  https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/kurs-bhp/  To akurat szkolenie BHP które mnie interesuje. Szkolenie online pozwala na udzial większej grupy pracowników, dobranie czasu tak by szkolenie nie kolidowało z pracą.