Brzuchatki - Forum

Matki, Tatki i Dzieciatki => Babskie lelum polelum => Wątek zaczęty przez: Antka w Grudzień 18, 2018, 05:55:09

Tytuł: Uczęszczanie na szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Antka w Grudzień 18, 2018, 05:55:09
Jeżeli już chcesz wybierać się na jakieś szkolenia to wydaje mi się, że lepiej jest zapłacić kilka złotych ale posiąść naprawde ciekawą wiedze. Wiadomo, że każde szkolenie jest dobre, ale korzystając z takich https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ profesjonalnych szkoleń myślę że więcej się nauczysz.
Tytuł: Odp: Uczęszczanie na szkolenia
Wiadomość wysłana przez: RybkaTanczyIspiewa w Grudzień 19, 2018, 12:18:19
Mój pracodawca, stawia na szkolenia. Dobre szkolenia są organizowane w https://grupaprogres.pl/consulting/ nie wiem czy się Antka spotkałaś z nimi. Bardzo poważnie firma do nich podchodzi i profesjonalnie, nie ma marnowania czasu, są zadania, wnioski i burze mózgów.
Tytuł: Odp: Uczęszczanie na szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Pimpi w Grudzień 27, 2018, 11:53:18
Moim zdaniem warto sobie robić różne dodatkowe kursy i szkolenia, żeby pogłębiać swoją wiedzę i zdobywać zupełnie nową. Na pewno bardzo atrakcyjne są kursy języków obcych, na przykład kursy angielskiego organizowane przez Szkołę Językowa Speak Up. Na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-doroslych (https://www.speak-up.pl/angielski-dla-doroslych) możecie sobie o nich poczytać, polecam ;)
Tytuł: Odp: Uczęszczanie na szkolenia
Wiadomość wysłana przez: pola874 w Styczeń 04, 2019, 10:22:24
Moja córka bardzo lubi język francuski i ostatnio powiedziała, że chciałaby pójść na dodatkowe zajęcia. Myślicie, że mogłaby być zadowolona, jeśli zdecydujemy się wysłać ją na półkolonie językowe (http://petitefrance.pl/letnie-polkolonie-jezykowe-2/) Mam wrażenie, że na nich nauczyłaby się najwięcej.
Tytuł: Odp: Uczęszczanie na szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Milena w Styczeń 06, 2019, 04:15:48
Sprawdź sobie u nich, mają naprawdę przydatne szkolenia i kursy https://www.ams.edu.pl/terminarz/wszystkie/Koszalin/wszystkie-kursy-i-szkolenia/wszystkie-specjalizacje/wszyscy-wykladowcy/ dobrze się zastanów nad poprawieniem, podniesieniem swoich kwalifikacji. Rozwój osobisty w dzisiejszych czasach to priorytet.
Tytuł: Odp: Uczęszczanie na szkolenia
Wiadomość wysłana przez: panda w Styczeń 09, 2019, 12:18:06
Uważam, że w każdej branży powinniśmy się rozwijać. Tym bardziej w branżach medycznych, gdzie wszystko bardzo szybko się zmienia, nowe technologie czy metody leczenia. Także rehabilitanci i fizjoterapeuci powinni uczęszczać na szkolenia - na przykład do https://www.movuto.pl/ (https://www.movuto.pl/). Widziałam, że mają naprawdę ciekawe propozycje.
Tytuł: Odp: Uczęszczanie na szkolenia
Wiadomość wysłana przez: bierendaa w Styczeń 10, 2019, 06:07:29
Szkoleń jest bardzo dużo są droższe, tańsze i nawet darmowe. Przy wyborze szkoleń pamiętajcie że wasz czas jest też bardzo cenny i nie ma co brać wszystkiego jak leci. Zainteresujcie sie koniecznie propozycjami od http://szkoleniaics.pl Mają w ofercie sporo szkoleń zawodowych z tematyki sportu.
Tytuł: Odp: Uczęszczanie na szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Viktor w Styczeń 18, 2019, 09:08:03
Moim zdaniem szkolenia zawodowe są świetną sprawą, super jeśli firma nam je finansuje, bo pomagają się rozwijać, zdobyć wymagane kwalifikacje i uprawnienia oraz specjalistyczną wiedzę i praktyczne umiejętności. Sam ostatnio miałem okazje uczestniczyć w ciekawym szkoleniu i zyskałem takie http://uprawnieniasep.pl/ (http://uprawnieniasep.pl/) bezterminowe uprawnienia sep. Polecam poczytać, bo fajnie mieć takie coś w kieszeni.
 

Tytuł: Odp: Uczęszczanie na szkolenia
Wiadomość wysłana przez: RybkaTanczyIspiewa w Styczeń 31, 2019, 03:01:42
Ponieważ złamałam nogę i przez kilka tygodni byłam uziemiona w domu, z nudów przeglądałam internet w poszukiwaniu ciekawych szkoleń i kursów. I znalazłam https://leadership-center.pl/
To firma, która prowadzi szkolenia z zakresu hr, zarządzania projektami, managerskie i inne. Najlepsze w ich ofercie jest to, że część z nich jest dostępna online zupełnie za darmo. I tak ja mam za sobą szkolenia w temacie "Lider na starcie". Bardzo fajne.
Tytuł: Odp: Uczęszczanie na szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Halinka4332 w Luty 18, 2019, 02:24:21
Ja planuję zapisać się na zawodowy kurs wizażu do szkoły BeautyLux w Warszawie. Makijaże lubiłam robić, wykonuje je aktualnie znajomym tylko a chciałabym pracować w tym zawodzie. Chcę iść właśnie na taki zawodowy kurs, 120h i pełne uprawnienia po :)
Tytuł: Odp: Uczęszczanie na szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Nataszka w Luty 18, 2019, 07:49:55
Ja uczęszczam na szkolenie z języka francuskiego i jestem z niego bardzo zadowolona. Ogólnie pracujemy na książkach i ćwiczeniach z https://www.jezykiobce.pl/32-francuski (https://www.jezykiobce.pl/32-francuski) no i mam nadzieję, że uda mi się wszystko zaliczyć na najwyższe oceny.
Tytuł: Odp: Uczęszczanie na szkolenia
Wiadomość wysłana przez: ofelia w Luty 28, 2019, 02:03:13
Warto uczęszczać na takie szkolenia, które faktycznie dadzą nam zawodowy rozwój. Polecam chociażby poczytać o kursach ADR, które przydadzą się zawodowym kierowcom. Więcej na ich temat poczytasz na stronie firmy Grandson: https://kursadr.lublin.pl/ (https://kursadr.lublin.pl/).