Brzuchatki - Forum

Matki, Tatki i Dzieciatki => Babskie lelum polelum => Wątek zaczęty przez: Smaczek w Lipiec 12, 2017, 08:51:13

Tytuł: Techniczne nowinki
Wiadomość wysłana przez: Smaczek w Lipiec 12, 2017, 08:51:13
Bez których nie wyobrażacie sobie dziś życia?
Tytuł: Odp: Techniczne nowinki
Wiadomość wysłana przez: Katarenia w Lipiec 12, 2017, 11:11:35
Dla mnie oczywiście podstawą jest smartfon. Ale z takich nowinek też bardzo przydatny okazał się ten program ocr (http://www.finereader.pl/). Przyznam, że dzięki tej technice dużo łatwiej się teraz pracuje.
Tytuł: Odp: Techniczne nowinki
Wiadomość wysłana przez: maluch1 w Lipiec 12, 2017, 02:27:09
Ja bardzo lubię czytać o takich nowinkach.
Tytuł: Odp: Techniczne nowinki
Wiadomość wysłana przez: kulejka w Sierpień 08, 2017, 09:46:25
Ja też jestem fanką nowinek technologicznych, choć mówi się, że tylko mężczyzna może mieć duszę gadżeciarza. Uważam, że nie tylko i sama regularnie przeglądam strony internetowe i czasopisma specjalistyczne. Ostatnio zakochałam się w iphone'ach. to naprawdę fajne powiązanie komórki i komunikatora internetowego w jednym. Mogę Wam ze swojej strony polecić ten portal - http://ispot.pl/etui-i-torby-dla-iphone-039a-etui-dla-iphone-6-plus-6s-plus (http://ispot.pl/etui-i-torby-dla-iphone-039a-etui-dla-iphone-6-plus-6s-plus), na którym można znaleźć i iphone'y i torby i etui. Ceny na każdą kieszeń
Tytuł: Odp: Techniczne nowinki
Wiadomość wysłana przez: panda w Styczeń 25, 2018, 09:12:52
To przede wszystkim telefon. Nie wyobrażam sobie życia bez mojego Galaxy S8. Szukam właśnie dla niego eleganckiego etui i trafiłam na takie modele wykonane ze skóry: https://www.movear.pl/pol_m_SKLEP_Etui-Skorzane_Etui-na-Samsung_Galaxy-S8-500.html (https://www.movear.pl/pol_m_SKLEP_Etui-Skorzane_Etui-na-Samsung_Galaxy-S8-500.html). Co o nich sądzicie?
Tytuł: Odp: Techniczne nowinki
Wiadomość wysłana przez: Pimpi w Marzec 17, 2018, 08:53:36
Ja bardzo lubię czytać o takich nowinkach.
Ja też ;) Co prawda większość z tych innowacji i nowinek pozostaje póki co poza moim zasięgiem, ale poczytać zawsze można :) Ostatnio trafiłam na bardzo fajnego bloga Dariusza Stasika https://dariuszstasik.com/ (https://dariuszstasik.com/), który pisze o różnych innowacjach technologicznych,  budowlanych, usługowych, komunikacyjnych, czy też informatycznych. Jeśli lubicie taką tematykę, to na pewno artykuły przypadną Wam do gustu, polecam ;)
Tytuł: Odp: Techniczne nowinki
Wiadomość wysłana przez: Azalia w Kwiecień 04, 2018, 08:44:47
Faktycznie telefony komórkowe to dzisiaj jedne z najczęściej wykorzystywanych nowinek technicznych. Niemniej jednak na pewno przy okazji ich posiadania, warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria do nich, przy czym bez wątpienia najważniejszym są etui. Duży ich wybór znajdziemy na https://www.izigsm.pl/sklep-pokrowiec-do-huawei-p20-lite.html , przy czym są tam także dostępne produkty, przeznaczone na modele inne niż Huawei:)
Tytuł: Odp: Techniczne nowinki
Wiadomość wysłana przez: hubap w Kwiecień 04, 2018, 12:30:02
Technika się tak mocno rozwija, wyobrażacie sobie świat za kilkanaście, kilkadziesiąt lat ?
Tytuł: Odp: Techniczne nowinki
Wiadomość wysłana przez: Ewibasa w Kwiecień 04, 2018, 03:47:39
dla mnie też to jest smartfon. znacznie ułatwia życie :)
_______
szkolenia dla firm (https://www.ambiznes.pl/szkolenia/), gdybyście potrzebowali
Tytuł: Odp: Techniczne nowinki
Wiadomość wysłana przez: sandersania w Kwiecień 06, 2018, 12:12:35
Dla mnie taką nowinką jest mobilna kasa fiskalna (http://www.fiscash.com.pl/kasy-przenosne-cat-55.html). Zmieniła bardzo dużo w mojej firmie na lepsze. :)
Tytuł: Odp: Techniczne nowinki
Wiadomość wysłana przez: pola874 w Kwiecień 23, 2018, 10:27:29
Widziałam, że ktoś tutaj poruszał temat kasy fiskalnej i chciałabym zapytać, gdzie kupowaliście i co myślicie o intermarket.com.pl (http://www.intermarket.com.pl/wyposazenie-sklepow-i-gastronomii/wagi-elektroniczne/), bo widziałam u nich fajną ofertę. Dodatkowo mogę też zakupić wagę, którą używa się np. w sklepach spożywczych. Sklep już mam, ale jest mi to potrzebne, bo nadszedł czas wymiany i już się rozglądam za czymś ciekawym.
Tytuł: Odp: Techniczne nowinki
Wiadomość wysłana przez: rybka78 w Czerwiec 05, 2018, 09:10:11
Dla mnie taką nowinką jest mobilna kasa fiskalna. Zmieniła bardzo dużo w mojej firmie na lepsze. :)
Jeżeli chodzi o sprawdzone modele kas fiskalnych, to u nich możesz znaleźć sporo tego typu urządzeń https://centrumkasiarzy.pl/pl-places-28-merkurius_kasy_fiskalne_szczecin.html Sama zastanawiam sie nad czymś sprawdzonym dla swojego sklepu, bo moja obecna kasa fiskalna już ledwo pracuje.
Tytuł: Odp: Techniczne nowinki
Wiadomość wysłana przez: Pimpi w Lipiec 14, 2018, 09:43:37
Ludzie bardzo szybko przyzwyczajają się do wszelkiego rodzaju udogodnień. Ja powiem Wam szczerze, że jeśli zaczynam czegoś używać na co dzień i już nie wyobrażam sobie bez tego życia, to przestaje być to dla mnie nowinką ;) Ale chętnie lubię sobie poczytać o tym, co pojawia się np. w innych krajach. Ostatnio czytałam na https://dariuszstasik.com/smart-technologie-z-tajpej/ (https://dariuszstasik.com/smart-technologie-z-tajpej/) relację z Tajpej - tam to dopiero są nowości technologiczne ;) Chciałabym, aby wprowadzone zostały one do nas jak najszybciej ;)