Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - marianna

Strony: [1]
1
Babskie lelum polelum / Odp: Prezent na Walentynki?
« dnia: Marzec 02, 2020, 08:45:35 »
Ciekawe pomysly.

2
Babskie lelum polelum / Odp: Praca gdzie szukać?
« dnia: Październik 10, 2019, 11:14:47 »
Moim zdaniem najlepiej jest szukać nowej kariery zagranicą. Zobaczcie jak wyglądaja aktualnie stawki w naszym kraju, tak właściwie za minimalną pensję za dużo nie podziałamy. Mam tutaj na myśli takie luksusy jak wycieczka raz w roku bądź odłożenie pieniędzy na nowy sprzęt rtv lub agd. Czytając komentarze w sieci to co raz więcej osób jedzie na zachód za lepszym życiem. Nie ma się co dziwić bo tam nawet za podstawową pracę otrzymamy więcej niż tutaj. Bardzo popularne jest opiekowanie się osobami starszymi. Jak wygląda to "od kuchni" możemy zobaczyć na tym portalu - https://www.opiekunki24.pl/ Znajdziemy na nim nie tylko oferty ale całą społeczność ludzi pracujących w tej branży.

3
Choroby i szczepienia / Odp: USG tarczycy dziecka
« dnia: Luty 22, 2019, 11:02:41 »
To wychodzisz z bardzo dobra inicjatywa poniewaz zdrowie naszych dzieci powinno byc kluczowym dla nas zagadnieniem. Chora tarczyca moze zaburzyc rozwoj dziecka m.in. hamujac wzrost, opozniajac dojrzewanie plciowe, a nawet w niektorych przypadkach doprowadzic do uposledzenia umyslowego. Najlatwiej to rozpoznac po tym, ze ogolnie dzieko nie rozwija sie tak szybko jak jego rowiesnicy. Przyczyn tego stanu rzeczy moze byc wiele  .. z tego co kiedys czytalam to glownym sa zaburzenia jej rozwoju oraz niedoczynnosc moze byc poprostu wrodzona. Najlepiej bedzie jak w pierwszy latach zycia dziecka bedziesz chodzila co rok na odpowiednie badanie. Moim zdaniem o wiele lepsza opieke otrzymasz jak udasz sie prywatnie .. co do ceny to oscyluje w granicach 150-160 zloty jak mozna zobaczyc na tym przykladzie - https://dworska.pl/usg-tarczycy-dziecka/krakow Swoja droga na tej stronie jest caly artykul poswiecony temu zagadnieniu .. warto rzucic okiem by dowiedziec sie wartosciowej wiedzy.

4
Choroby i szczepienia / Odp: Sposoby na katar u dziecka
« dnia: Luty 20, 2019, 08:51:15 »
To sie zawsze sprawdza!

5
Choroby i szczepienia / Odp: niedobór witaminy C
« dnia: Luty 20, 2019, 08:48:31 »
Jestem tego samego zdania.

6
Choroby i szczepienia / Odp: Pielęgnacja skóry
« dnia: Luty 20, 2019, 08:46:10 »
Dzieki za wskazowki.

Strony: [1]