Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Izuu0

Strony: [1]
1
Cześć Wam.

Jak w temacie - Czy Wy też macie takie trudności z wyborem notariusza? W Sieci jest tyle ofert, że naprawdę bardzo ciężko jest dokonać rzetelnego i sprawdzonego wyboru... Mieszkam w Katowicach, więc zdecydowanie najlepiej by było, gdyby notariusz również pochodził z tego miasta. Choć jeśli będzie z miejscowości okolicznych, to nie powinno to stanowić jakiegoś specjalnego problemu. Zatem – czy mieliście może styczność z jakimś sprawdzonym notariuszem i jesteście w stanie doradzić mi w wyborze?

Ja się właśnie zastanawiam czy na przykład taka oferta byłaby sensownym rozwiązaniem http://iwonapniok.pl/ Popytałem trochę znajomych i niektórzy rzeczywiście mieli styczność z tym notariuszem. Co o tym sądzicie? Całkiem ciekawie wygląda możliwość dokonywania czynności notarialnych o dowolnej porze (choć tylko w niektórych przypadkach). Zatem pytanie do Was – czy ktoś z Was miał może styczność z tym notariuszem i czy jest w stanie coś o nim powiedzieć? Z góy wielkie dzięki za wszelkie sugestie w tym obszarze tematycznym.

2
Mama złota Rączka / Odp: Remont domu?
« dnia: Marzec 07, 2018, 07:15:47 »
Temat aż pęka od Waszych propozycji. Na pewno jest w czym wybierać.

3
Mama złota Rączka / Odp: Ogrzewanie domu
« dnia: Marzec 07, 2018, 07:15:14 »
Ostatnio martwiło mnie to również. Dzięki za Wasze propozycje i sugestie.

4
Mama złota Rączka / Odp: zamienniki do drukarki
« dnia: Marzec 07, 2018, 07:14:49 »
Bardzo dużo jest informacji w internecie na ten temat. Dużo rzeczy można wywnioskować analizując inne tematy.

5
Mama złota Rączka / Odp: Księgowość on line
« dnia: Marzec 07, 2018, 07:14:14 »
Jeżeli opinie tej instytucją są dobre to wydaje mi się, że można skorzystać z ich usług. Twoja decyzja jest tutaj ostateczna.

Strony: [1]