Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - rybka78

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 12
31
W qpie raźniej! Rodzimy razem! / Odp: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?
« dnia: Sierpień 30, 2018, 02:14:44 »
Wybór konkretnych modeli jest bardzo szeroki, co powiesz o takim wielofunkcyjnym wózku euro cart passo. Z czasem gdy dziecko podrośnie będzie można kupić spacerówkę, ale póki co będziesz jedynie gondoli używać.

32
Babskie lelum polelum / Odp: Bóle kręgosłupa
« dnia: Sierpień 28, 2018, 03:10:23 »
Ćwiczenia swoją drogą, ale warto też postawić na falę uderzeniową. Mi pomogła. Po 4 wizytach ból zniknął. Coś pięknego! Ja chodziłam do https://fala-uderzeniowa.com/co-to-jest-fala-uderzeniowa Jak fest boli to warto przetestować.

33
Babskie lelum polelum / Odp: Prezent na chrzciny
« dnia: Sierpień 22, 2018, 01:58:42 »
Jeśli mowa o prezencie na chrzest, to warto kupić coś praktycznego, użytecznego dal dziecka jak i rodziców. Ja dla swojego chrześniaka chcę kupić taki model wózka riko brano ecco. Wiem że mają stary wózek, który jest dość wyeksploatowany i na pewno ucieszą się z nowego modelu.

34
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Inwestycja - jak?
« dnia: Sierpień 01, 2018, 02:36:48 »
Jeśli inwestować, to z głową. Ja myslę nad zmiana pasz dla swojej hodowli drobiu. Zastanawiam się nad nimi http://adifeed.pl mają pasze wolne od antybiotyków, całkowicie ekologiczne.

35
Kącik taty / Odp: Jakie studia?
« dnia: Lipiec 27, 2018, 07:42:18 »
Ja nie polecam studiów. Teraz lepiej chyba samemu się uczyć, kursy porobić. :)
Coś w tym jest, im lepsze przygotowanie do danego kierunku, tym lepiej i łatwiej ukończyć studia. Dla studentów medycyny w kierunku dentystycznym znalazłam ciekawą opcję wygenerowania testów z pytaniami egzaminu końcowego http://egzaminldek.pl Egzamin końcowy otwiera drzwi do dalszej kariery w tym kierunku.

36
Ja staram się montować oryginalne części do swojego auta, ale są wyjątki gdzie zamiennik kosztuje o połowę mniej a jest wykonany identycznie jak oryginał. Sporo części u nich można znaleźć https://www.centercar.pl mają sporo asortymentu, oryginalnych jak i zamiennych części.

37
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Co na parapetówkę?
« dnia: Czerwiec 19, 2018, 02:34:08 »
Moja znajoma ostatnio dostała coś takiego na parapetówkę https://artpasaz.pl/sklep/obraz-podluzny-dmuchawce/ Obraz okazał się strzałem w dziesiątkę, idealnie spasował się z aranżacja wnętrza.

38
Babskie lelum polelum / Odp: Pomysł na biznes.
« dnia: Czerwiec 15, 2018, 06:49:16 »
Jeśli dobierzesz już swój rodzaj biznesu, to na pewno warto zastanowić się nad doborem dobrej kasy fiskalnej. Ja swoją znalazłam u nich https://centrumkasiarzy.pl/pl-places-14-partner_kasy_fiskalne_poznan.html Porządna kasa to podstawa praktycznie każdego biznesu.

39
Kącik taty / Odp: Ile kosztuje budowa szamba?
« dnia: Czerwiec 14, 2018, 10:13:18 »
Przed wybudowaniem szamba dobrze jest wykonać na naszej działce badanie gleby oraz osadów, mowa o czymś takim https://www.lemitor.com.pl/pl/uslugi/badanie-gleby-osadow-i-odpadow Lepiej mieć pewność i spać spokojnie że wszystko jest w porządku.

40
Ciekawe modele bielizny możesz znaleźć u nich https://www.e-bielizna.pl/mine-2-classic-push-up.html Moja znajoma regularnie tam kupuje i jest zadowolona z jakości produktów.

41
Babskie lelum polelum / Odp: Zatkane zatoki, jak sobie z tym radzić?
« dnia: Czerwiec 13, 2018, 06:53:58 »
Słyszałam że coś takiego skutecznie sobie radzi z chorymi zatokami https://www.aptekadomlekow.pl/verbascon-zatoki-30-tabletek.html Saszetki do rozpuszczania w wodzie to praktyczne rozwiązanie.

42
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Własny biznes
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 04:17:16 »
Jeśli Twój biznes będzie opierał się na danych produktach, to na pewno warto pomyśleć o unikatowych opakowaniach. Coś takiego możesz znaleźć u nich http://www.profilgroup.com/pl/branza Odpowiednio dobrane opakowania do potrzeb biznesu to także swojego rodzaju reklama.

43
Babskie lelum polelum / Odp: Impreza firmowa
« dnia: Czerwiec 11, 2018, 11:53:22 »
A zastanawiałeś się nad doborem odpowiedniej scenografii imprezy, bo coś takiego można znaleźć u nich http://www.stagedesign.events/scenografia-warszawa/ Warto się nad tym zastanowić.

44
Babskie lelum polelum / Odp: wolny czas
« dnia: Czerwiec 06, 2018, 02:21:11 »
Jak dla mnie wolny czas lepiej spędzić robiąc coś ciekawego, kreatywnego. Ostatnio słyszałam o ciekawych koncertach, które odbędą się w okresie wakacyjnym w kilku miastach, u nich można znaleźć więcej info na ten temat http://spragnienilata.pl/#spragnieni Fajnie jest wyjść na świeże powietrze i posłuchać w dobrym towarzystwie muzyki na żywo.

45
Babskie lelum polelum / Odp: Techniczne nowinki
« dnia: Czerwiec 05, 2018, 09:10:11 »
Dla mnie taką nowinką jest mobilna kasa fiskalna. Zmieniła bardzo dużo w mojej firmie na lepsze. :)
Jeżeli chodzi o sprawdzone modele kas fiskalnych, to u nich możesz znaleźć sporo tego typu urządzeń https://centrumkasiarzy.pl/pl-places-28-merkurius_kasy_fiskalne_szczecin.html Sama zastanawiam sie nad czymś sprawdzonym dla swojego sklepu, bo moja obecna kasa fiskalna już ledwo pracuje.

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 12