Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - emila.serek

Strony: [1] 2 3 ... 5
1
Babskie lelum polelum / Produkcja filmów VR
« dnia: Lipiec 08, 2019, 02:51:28 »
Hej. CHciałabym wam tutaj doradzić pewną firmę, która zajmuje się właśnie produkcją filmów VR. Są mega dobrzy w tym co robią, naprawdę warto nawiązać z nimi współpracę, a ofertę mają świetną. :D

2
Zadbana, piękna i modna Mama / Botox?
« dnia: Lipiec 08, 2019, 12:45:55 »
Hej kobitki. Czy któraś z was próbowała może botoxu? Moja koleżanka co jakiś czas sobie robi taki zabieg na twarz i w sumie wygląda bardzo ładnie, bez żadnej przesady. Myślę czy by też nie zrobić w gabinecie https://cmeik.pl/oferta/botox-3/ do którego ona chodzi.

3
Hej :) Chciałam wam tutaj doradzić jeden sklep, gdzie są bardzo fajne sukienki dla dojrzalszych kobiet: https://www.lejdi.pl/k358,odziez-damska-sukienki-sukienki-dla-matki-panny-mlodej-pana-mlodego.html bo wiadomo że takich sukienek jest znacznie mniej w sklepach niż dla młódek, a tutaj właśnie są bardzo ładne sukienki. :)

4
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Ginekolog Kołobrzeg
« dnia: Lipiec 01, 2019, 10:50:10 »
Hej brzuchatki :D Nie trafiłam tutaj na temat z Kołobrzegu, także rozpoczynam nowy! Tak więc może polecałybyśmy sobie tutaj ginekologów, u których byłyśmy? Przestrzec przed tymi złymi itp. :D Ja na przykład prywatnie chodzę do doktor Barbary Blicharczyk, na Szpitalną, a trafiłam do niej dlatego, że odbierała mój drugi poród. :D Była świetna, dlatego stwierdziłam że skoro można, to będę do niej chodziła dalej. :D

5
Babskie lelum polelum / Wylewka podłogowa
« dnia: Czerwiec 29, 2019, 11:48:47 »
Witam was cudowne brzuchatki :D
Robię remont w mieszkaniu i niestety trzeba zerwać parkiet, usunąć smołę (eh) i wykonać nową wylewkę. Przy okazji myślę nad zmianą ogrzewania na podłogowe i dlatego anhydrytowe wylewki łódzkie mnie zaciekawiły. Czy któraś z was ma taką?

6
Babskie lelum polelum / Prawo karne Warszawa
« dnia: Czerwiec 29, 2019, 06:18:38 »
Witam was. Spotkała mnie dość przykra sprawa, szukam teraz adwokata od spraw karnych, najlepiej takiego który angażuje się w sprawę. Wszędzie wyświetla mi się kancelaria JST www.jstkancelaria.pl i chciałabym wiedzieć czy wy też ich polecacie?

7
Babskie lelum polelum / Wózki widłowe
« dnia: Czerwiec 29, 2019, 06:03:07 »
Cześć wam :) Chciałam tutaj wspomnieć o częściach do wózków widłowych, bo wcale nie jest łatwo znaleźć dobrej firmy, która takie sprzedaje. ;) Także jak coś to firma www.lubritech.com.pl ma świetne zaplecze z częściami. ;)

8
Babskie lelum polelum / Wkręty do metalu i drewna
« dnia: Czerwiec 29, 2019, 05:45:27 »
Hej wszystkim. Jeśli jesteście w trakcie budowy, remontu, albo siedzicie w biznesie przemysłowym, gdzie potrzebne wam są odpowiednie wkręty, to firma www.balticfasteners.pl takie produkuje i sprzedaje. Nawet mogą stworzyć coś specjalnego dla klienta.

9
Choroby i szczepienia / Skuteczne leki ból gardła
« dnia: Czerwiec 25, 2019, 12:38:50 »
Hej wam, piszę tutaj bo już nie wiem jak dalej radzić sobie z tym okropnym bólem gardła. Macie jakieś swoje sprawdzone lekarstwa? Jak na razie znalazłam w aptece internetowej https://www.apteka-rozana.eu/bol-gardla.html dość duży wybór, ale jest tak duży że aż nie wiem co wybrać!

10
Babskie lelum polelum / Herbata
« dnia: Czerwiec 25, 2019, 12:32:21 »
Hej! :D Jaką herbatę pijecie? No i na gorąco czy na zimno? :D Ja bardzo lubię pić zieloną herbatę, a jak są takie upały to robię sobie ją z lodem i jakimś syropem. :D No i zamawiam w sklepie https://www.czasnaherbate.net/herbaty-zielone-z-dodatkami-c-2_5.html gdzie sprzedają taką z dodatkami. :D

11
Babskie lelum polelum / Kurs instruktor pływania
« dnia: Czerwiec 24, 2019, 01:51:22 »
Hej wszystkim mamusiom :D
Miałam dużo czasu kiedy mój maluch przyszedł na świat i jak już byłam w lepszej formie to postanowiłam skorzystać z wolnego czasu na macierzyńskim i zrobiłam kurs instruktor pływania  no i pomyślałam, że może wy też chciałybyście zrobić coś w tym czasie. :D

12
Ważne rzeczy / Odp: Adwokat z Gliwic
« dnia: Czerwiec 19, 2019, 05:51:13 »
Może Legaleo? Ja mam swoją firmę i z takimi różnymi pytaniami i problemami udaję się do kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak, czyli własnie Legaleo. Polecam sprawdzić ich stronę internetową. Ja właśnie znalazłam ich przez internet, a że wygrali nagrodę Orłów Prawa, to stwierdziłam że na pewno warto do nich pójść i się nie myliłam.

13
Babskie lelum polelum / Odp: Krzywa podłoga
« dnia: Marzec 11, 2019, 05:30:30 »
Na krzywą podłogę najlepiej byłoby zastosować nową wylewkę. Żeby problem się nie powtarzał mogę doradzić konkretnie posadzki anhydrytowe Łódź ponieważ jastrych świetnie i równomiernie rozprowadza się po całej powierzchni podłogi.

14
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Jaki kurs zawodowy zrobić?
« dnia: Marzec 11, 2019, 05:14:28 »
Najlepiej zrobić taki, który podniesie nasze kwalifikacje w danym zawodzie, albo coś dzięki czemu będziemy mogli podjąć inny zawód, który może byłby dla nas lepszy czy też lepiej byśmy zarabiali. :D Mój mąż tak zrobił i zapisał się na kurs trenera personalnego Warszawa żeby zmienić pracę i zacząć robić coś co lubi. :D

15
Babskie lelum polelum / Odp: Płytki na tarasie.
« dnia: Marzec 09, 2019, 11:45:31 »
A co macie zamiar dać pod takie płytki? Ja u siebie w domu zastosowałam wylewka anhydrytowa łódzkie. Wiele osób mówiło mi same dobre rzeczy o takiej posadzce i w rezultacie zdecydowałam się na taką. Nie żałuję! :D

Strony: [1] 2 3 ... 5