Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Abra

Strony: [1] 2 3 ... 7
1
Babskie lelum polelum / Odp: Jak często chodzicie do dentysty?
« dnia: Luty 04, 2019, 05:07:52 »
Planuję wizyty dwa do czterech razy do roku. Chodzę na przegląd zębów oraz usuwanie kamienia i piaskowanie. Fluoryzację sobie odpuszczam, od lat nie mam próchnicy. Znalazłam stomatolog w Szczecinie w Gabinecie Lubińskiej. Zawsze tłumaczę mężowi, że do dentysty chodzi się profilaktycznie a nie wtedy, kiedy już mocno boli. Na razie w ramach profilaktyki chodzi tylko na usuwanie kamienia.

2
Babskie lelum polelum / Odp: Profilaktyczne badania?
« dnia: Luty 04, 2019, 04:55:57 »
Zawsze pilnuję badań profilaktycznych z zakresu cytologii. To jest tylko kilka minut bez jakiegokolwiek bólu a przynajmniej śpię spokojnie. Z kolei będąc w ciąży, robiłam profilaktycznie badania prenatalne u doktor Rozmus-Warcholińska z Gyncetrum w Częstochowie. To była diagnostyka w kierunku ewentualnych chorób płodu.

3
Babskie lelum polelum / Odp: Wyprawy piesze gdzie?
« dnia: Grudzień 29, 2018, 11:20:37 »
Jest tyle wspaniałych miejsc idealnych na takie piesze wycieczki, że aż głowa mała! Od siebie powiem wam, że fajnie jest mieć taki camper pickup którym można wszędzie pojechać, zostawić samochód i własnie wyruszyć w jakąś fajną pieszą podróż. ^^

4
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Prowadzenie firmy
« dnia: Grudzień 28, 2018, 10:15:28 »
Po sobie, jak i już po firmie mojego ojca wiem, że warto mieć w zanadrzu różne rzeczy. np. w firmie ojca przez parę miesięcy często brakowało prądu, bo robili jakieś remonty w okolicy. No i wtedy przydał się agregat, który z resztą kupił od Proton Polska. Warto o tym pomyśleć, bo nigdy nic nie wiadomo.

5
Babskie lelum polelum / Odp: Jak wygląda Twój makijaż na co dzień?
« dnia: Grudzień 28, 2018, 08:21:43 »
Na szczęście nie muszę za dużo robić, ponieważ mam rzęsy zagęszczone, co sprawia, ze nawet nie muszę tuszu do rzęs używać. A poza tym jeszcze robiłam sobie brwi permanentnie metodą cieniowania co super naturalnie wygląda. Wszystko to robione w Eye Atelier w Warszawie i nic juz nie muszę robić. :)

6
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Fryzjer w Warszawie
« dnia: Grudzień 28, 2018, 07:32:21 »
Co parę miesięcy chodzę podcinać sobie włoski do the Place przy placu Przymierza. Powiem wam, że zawsze wychodzę bardzo zadowolona. Nie zdarzyło mi się jeszcze tak, by coś poszło nie po mojej myśli.

7
Babskie lelum polelum / Odp: Czy mogę udowodnić zdradę?
« dnia: Grudzień 18, 2018, 08:22:36 »
Widać w takim razie że jej nie ufasz.. Może poproś znajomych by mieli na nią oko. Albo najlepiej porozmawiaj z nią twarzą w twarz czy nie ma nikogo na boku. Moja siostra np tak bardzo była zazdrosna, jak się okazało o nic, że aż ich małżeństwo zakończyło się rozwodem, pomimo tego że żadna zdrada miejsca nie miała. Co prawda dobrze że miała przy sobie kancelarię adwokacką Wojas Pawlak, bo mąż chciał orzeczenia o jej winie, ale jakoś to poszło z tą kancelarią.

8
A jakiej firmy wycieraczki macie? Ja do mojej przedniej jak i tylnej szyby zamówiłam od firmy Valeo. Mają świetne opinie, no i na stronie https://www.valeoservice.pl/pl/pojazdy-osobowe-i-dostawcze/wycieraczki widziałam fajne modele. No i do tego mąż powiedział że mi zamontuje, co też jest dość proste.

9
Babskie lelum polelum / Odp: Bóle kręgosłupa
« dnia: Listopad 21, 2018, 11:25:33 »
Ja z moim nieszczęsnym kolanem wreszcie udałam się na operacje kręgosłupa Gdańsk bo mój ortopeda własnie w tej samej kliniki jakiś czas temu zdiagnozował u mnie dość rzadkie schorzenie i nie obyłoby się bez zabiegu.

10
Babskie lelum polelum / Odp: schorzenia kręgosłupa
« dnia: Listopad 21, 2018, 11:02:14 »
No w sumie nieważne jakie jest to schorzenie, na pewno trzeba udać się do dobrego lekarza, który da nam diagnozę i wprowadzi jakieś leczenie. Ja na przykład z moim strasznym bólem udałam się na leczenie kręgosłupa Warszawa w Otopedice i wreszcie poczułam ulgę.

11
W qpie raźniej! Rodzimy razem! / Odp: Kamerzysta na wesele
« dnia: Październik 21, 2018, 02:33:46 »
A co myślicie o takich filmach typu 360? Widziałam kilka takich filmów ze ślubów i wesel i naprawdę wygląda to super! U mnie niedługo zbliża się ślub siostry i pokażę jej filmy tej firmy https://wytworniafilmow360.pl/ to może też ich wynajmie.

12
Babskie lelum polelum / Odp: Wakacje nad morzem
« dnia: Październik 21, 2018, 12:52:54 »
Z mężem wreszcie postanowiliśmy kupić jakiegoś fajnego kampera by móc sobie swobodnie jeździć po kraju. Uwielbiamy morze, ale wiadomo, że czasami ciężko jest znaleźć wolny termin w hotelu itp w przystępnej cenie. Dlatego spodobała nam się taka kapsuła na camper i ostatnie wakacje były naprawdę świetne. :D

13
Wychowanie / Odp: nowy dom
« dnia: Październik 20, 2018, 07:59:22 »
Ale jeszcze w ogóle zastanów się nad materiałami, których chcesz użyć. Pamiętaj, żeby nie wybierać pierwszego lepszego materiału. Na przykład zamiast zwykłego betonu pomyśl nad bloczkami z naturalnych surowców jak te https://www.betor.pl/bloczki-silka/

14
Babskie lelum polelum / Odp: Organizowanie szkolenia
« dnia: Październik 19, 2018, 09:09:46 »
Na konferencje czy szkolenia świetnie nadaje się lokal www.piekno.com.pl . Mają tam wszystko, dobre oświetlenie, odpowiednie nagłośnienie i inne sprzęty. No i dwie duże sale, więc może to być nieco większa impreza. Serwują też bardzo dobre poczęstunki.

15
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Własny biznes
« dnia: Październik 17, 2018, 03:28:21 »
Powiedzcie mi, te osoby co mają swój biznes lub mają znajomych co mają firme itp. itd., czy korzystacie z pomocy adwokata? Nie mówię tutaj o takich już poważniejszych sprawach, gdzie jest jakiś problem z klientem i potrzebny jest adwokat. Chodzi mi tutaj o nawet takie codziennie sprawy, gdzie może adwokat lepiej i szybciej sobie z takimi rzeczami poradził. Właśnie zastanawiam się nad stałą współpracą z kancelarią adwokacką Wojas Pawlak i dlatego pytam.

Strony: [1] 2 3 ... 7