Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - katarzyna.a.antonowicz

Strony: [1]
1
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Poród rodzinny- za czy przeciw?
« dnia: Wrzesień 14, 2013, 09:06:11 »
Ja jestem za choć niestety mój skończył się cc, ale dopóki nie podjęto decyzji o cc mąż mi bardzo pomagał i nie wyobrażam go sobie aby nie było go przy mnie. Nie przerażał go widok jak mnie badają, pomagał w wielu bardzo rzeczach.

2
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Włosy po ciąży
« dnia: Wrzesień 14, 2013, 09:03:59 »
Jestem już 8 miesięcy po porodzie i od jakiś 2 miesięcy strasznie lecą mi włosy po prostu wszędzie ich pełno. Ostatnio spotkałam się z koleżanką i prawie od razu spytała się co się dzieje bo strasznie mam mało włosów. Czy któraś tez tak miała?

3
Mój od początku ciąży mówił że nie będzie przy porodzie,a właśnie po szkole rodzenia zmienił zdanie i był podczas porodu i dięi szkole rodzenia wiedział co i jak i baaaaardzo mi pomógł.

4
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: POród po 1 cesarce?
« dnia: Wrzesień 13, 2013, 06:12:29 »
Też chciałabym wiedzieć czy może któraś mama rodziła drugie dziecko sn, ja miałam cc ze względu na podwyższone miano crp.

5
Poród i połóg / Odp: SZPITALE - opinie, położne, opłaty, warunki,
« dnia: Wrzesień 12, 2013, 10:45:45 »
Ja rodziłam na Inflanckiej w styczniu 2013 i gdy zaczął się mój poród zmiana pielęgniarek i położnych była okropna, nie pozwalały wstać, obrócić się i w ogolę ledwo zaglądały, dobrze że się zmieniły (po 4 godzinach leżenia na jednym boku) i przyszła fantastyczna położna od razu kazała mi wsatć męża pogoniła po czekoladę :P, pozwoliła się umyć dała piłkę i pozowoliła chodzić o sali ile chciałam tylko do badania się kładłam i naprawdę super się mną zajmowała. Po porodzie ogólnie nie mogę nażekać naprawdę dobra opieka i chyba też tylko jedna zmiana się trafiła babeczek  że tak powiem nie z powołania a tak to bardzo życzliwe i pomocne nie bałam się iść do nich z każda głupotą jaka przyszła mi do głowy aby spytać, zawsze uzyskałam odopowiedź i przeważnie miłą. :)

6
Poród i połóg / Odp: wyprawka do szpitala
« dnia: Wrzesień 12, 2013, 10:39:33 »
Ja miałam :
-koszulę nocną razy 3
-szlafrok
-skarpety takie grubsze (rodziłam w styczniu)
-wkłady poporodowe dwa opakowania
-majtki siateczkowe
-ręczniki
-sztućce, kubek
dla malucha:
-po dwa:
body z długim rękawem
śpioszki
niedrapki (choć bardziej polecam po prostu skarpetki)
kaftaniki
czapeczki
paczka pieluch
chusteczki nawilżające
na wszelki wypadek butelka do karmienia i smoczek

7
Poród i połóg / Odp: znieczulenie
« dnia: Wrzesień 12, 2013, 10:33:40 »
Gdzie ja rodziłam nic się nie płaci. Nie trzeba się bać, mi robilł bardzo miły Pan anestezjolog, prawie nic nie poczułam.

8
Poród i połóg / Odp: cesarskie cięcie
« dnia: Wrzesień 12, 2013, 10:32:07 »
Je tez po cc. W szpitalu przez pierwsze 4 dni bolało, nie ledwo z łóżka wstawałam, czasami płakałam razem z małym bo nie mogłam szybko wstać do niego gdy tego potrzebował, ale gdy tylko wróciliśmy do domu następnego dnia "ożyłam" serio, robiłam wszystko normalnie nie ciągnęło mnie a ni nic, lekko czasem coś zabolało, ale zmiana z dnia na dzień kolosalna :). Teraz 8 miesięcy później nie mam żadnych bóli, blizna jeszcze tylko lekko czerwona, a tak to nic.

9
Witam .Ja chodziłam na szkołę rodzenia z mężem. Bardzo wiele nam dała była świetnie prowadzona. Mąż po raz pierwszy ubierał dziecko (lalkę :P ), ale oswoił się ze wszystkim i dzięki temu bardzo mnie wspierał podczas porodu.

Strony: [1]