Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - izzy554

Strony: [1]
1
Babskie lelum polelum / Teatr
« dnia: Kwiecień 03, 2020, 08:58:30 »
Siemanko, są tu jacyś miłośnicy teatru? Zainteresowałam się tym troszkę  i ciekawi mnie jakie sztuki teatralne spodobały Wam się najbardziej i jakie teatry. Ja słyszałam, że https://teatrkomedia.pl/ ma super aktorów i wystawiają super sztuki.

2
Babskie lelum polelum / Odp: Pomysł na biznes.
« dnia: Kwiecień 03, 2020, 07:54:14 »
Bardzo ważne jest również to by odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo w firmie. Fajną opcją jest audyt ppoż, dzięki któremu będziemy wiedzieć czy budynek spełnia normy bezpieczeństwa. Firma https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i-ppoz/audyt-z-zakresu-ppoz/ oferuje taki audyt.

3
Babskie lelum polelum / Odp: Kredyt hipoteczny
« dnia: Marzec 25, 2020, 07:06:23 »
Też w sumie myślę o jakiejś pożyczce czy kredycie. Ostatnio czytałam o różnych pożyczkach na portalu https://monebay.pl/kredyt-gotowkowy . Jest ich dużo wariantów.

4
Gadżety malucha / Odp: Foteliki
« dnia: Luty 07, 2020, 12:47:51 »
Zdziwiłam się troszke. W sensie takie testy powinny być przeprowadzane częściej bo tu chodzi o bezpieczeństwo. Teraz też szukam fotelika i zastanawiam się co wybrac :/.

5
Babskie lelum polelum / Kadry i płace
« dnia: Październik 22, 2019, 11:19:30 »
Czesc, jak prowadzicie kadry i płace w swoich firmach? Ja znalazłam super program https://wfirma.pl/kadry-i-place , który pomaga w pracy z tym działem. Pomaga on w tworzeniu umów dzięki generatorowi, rozlicza wynagrodzenia i wylicza urlopy. Ma tez funkcje elektronicznych akt osobowych. Korzystacie z tego może?

6
Babskie lelum polelum / Odp: sposoby na odchudzanie
« dnia: Październik 17, 2019, 05:30:46 »
Ostatnio znalazłam w internecie taki fajny obóz odchudzający https://villacarpatia.com . Polega to na tym, że goście przyjeżdżają tam nie tylko by wypocząć, ale też po to by zrzucic zbędne kilogramy. Do jedzenia są tam dietetyczne posiłki, organizowane są cwiczenia fizyczne itd. Bardzo fajnie wygląda tam dieta warzywno owocowa. 

7
Mama złota Rączka / Założenie biura rachunkowego
« dnia: Październik 17, 2019, 03:24:19 »
Cześc, zakładałyście kiedyś jakieś biuro rachunkowe? Mam trochę wiedzy w tym zakresie i myślałam by to wykorzystac. Jakie macie porady na otwarcie biura? Znajomi polecili mi https://mb24.pl . Jest to program dla biur rachunkowych pomagający prowadzic księgowośc, kadry i płace. Najlepsze jest to, że można dzięki niemu działac online co może poszerzyc wpływy biura. Znacie może?

8
Babskie lelum polelum / Odp: Pomysł na biznes.
« dnia: Październik 10, 2019, 08:59:50 »
Mi się wydaje, że sklep internetowy to fajny sposób na zarobek. Nie jest to jakieś trudne, jeżeli mamy ogarnięta księgowośc. Można ją prowadzic samodzielnie np. poprzez program https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza , ktory daje nam opcje integracji z magazynem czy allegro. Jest super oprogramowanie w niskiej cenie, które ma też fajne opcje fakturowania, integracje z bankowością online i  zintegrowanie z systemem do zarządzania kontaktami z kontrahentami CRM.

9
Babskie lelum polelum / Odp: Tablet dla dziecka
« dnia: Październik 03, 2019, 12:38:32 »
Tu chodzi bardziej o taki tablecik jak jest na https://ov.overmax.eu/kategoria/tablety . Wgrane są tam aplikacje przygotowane specjalnie właśnie dla dzieci i to pomaga cwiczyc szybkośc reakcji i pamięc.

10
Babskie lelum polelum / Odp: Tablet dla dziecka
« dnia: Październik 02, 2019, 11:58:41 »
A wiesz co? Zobacz coś na overmax.eu. Tam chyba coś takiego kiedyś było, fajny tablecik skierowany do dzieci. Ale ten był porządny, miał fajne aplikacje itd. Wróce do domu to Ci go podeślę.

11
Kącik taty / Odp: Oprogramowania kompatybilne z allegro
« dnia: Kwiecień 15, 2019, 03:16:02 »
Przetestuj sobie może oprogramowanie wfirma.pl . Jest to oprogramowanie księgowe z ciekawym systemem prowadzenia sprzedaży. Masz tam np. integracje z magazynem i allegro.

Duff dzięki zobaczyłem sobie co nieco na ich strone na https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza . Powiedz mi tylko jeszcze, jak wygląda obsługa tego programu ? Czy jako, że nie posiadam wiedzy typowo księgowej to czy dam rade to ogarnac? To jest właśnie to o co mi chodziło - CRM, integracja z magazynem i allegro i ciekawe możliwości fakturowania, tylko jak to wszystko ogarnac?

12
Kącik taty / Oprogramowania kompatybilne z allegro
« dnia: Kwiecień 11, 2019, 08:26:02 »
Czesc, znacie może takie oprogramowania księgowe, które mają może integracje z allegro? Takie coś myślę, że bardzo by pomogło w biznesie.

13
Kącik taty / Odp: Księgowośc do firmy
« dnia: Kwiecień 10, 2019, 02:07:16 »
Siemanko, w jaki sposób zapewnic firmie najlepszą księgowośc? Robicie to poprzez księgową czy raczej jakoś samodzielnie? Dodam, że chodzi o firmę, która zatrudnia wielu pracowników.


Też sądze, że lepiej skorzystac z jakiegoś oprogramowania. Masz wtedy dużo większą kontrole nad ksiegowością. Do tego co napsiał duff dodam jeszcze, że system https://wfirma.pl/kadry-i-place ma bardzo ciekawą opcje sporządzania umów o prace ;)

Strony: [1]