Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Natalka3

Strony: [1]
1
Babskie lelum polelum / Czas wolny
« dnia: Wrzesień 19, 2019, 02:01:36 »
W wolnych chwilach przeglądam internet w poszukiwaniu inspiracji czy śmiesznych obrazków. Jeżeli również jak ja lubicie w ten sposób spędzać czas to koniecznie zerknijcie na stronę https://redmik.pl/2555/Malzenstwo ze śmiesznymi memami. Wydaje mi się, że naprawdę dużo osób ogląda takie śmieszne obrazki, aby poprawić sobie humor.

2
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Wieczór panieński
« dnia: Lipiec 18, 2019, 02:59:47 »
Cześć Wam! Niedługo czeka mnie organizacja wieczoru panieńskiego dla mojej koleżanki. Robie to, po raz pierwszy, więc nie do końca czuje się z tym pewnie. Może macie jakieś rady, o czym warto pamiętać? Wymyśliłam sobie również, ze kupie jej mały prezent. Ciekawą ofertę ma sklep erotyczny Jeszcze nie wiem co jej kupie, ale myślałam o komplecie bielizny. To dobry pomysł?

3
Mama złota Rączka / Frezowanie CNC
« dnia: Lipiec 18, 2019, 02:55:51 »
Szukam firmy, która ma w ofercie frezowanie CNC dla mojego męża. Nie wiem czemu obciążył tym mnie, skoro ja się praktycznie na tym nie znam. Macie jakieś doświadczenia z tym związane? Na co warto zwrócić uwagę?

Strony: [1]