Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - fenicjasa

Strony: [1]
1
Babskie lelum polelum / Nowe inwestycje - gdzie szukać?
« dnia: Wrzesień 03, 2018, 05:24:10 »
Hej, całkiem niedawno wpadliśmy na pomysł z mężęm aby wrócić do polski. Udało nam się odłożyć trochę pieniedzy więc postanowiliśmy kupić jakiś dom, koniecznie na dolnym śląsku bo ponieważ oboje pochodzimy właśnie z tego województwa i jest ono szczególnie bliskie naszym sercom. Szczerze mówiąc nie myśleliśmy o Wrocławiu aż do znalezienia oferty http://www.malewilczyce.pl/ która kusi spokojną okolicą jednoczesnie oferując bliskość wszystkich wygód dużego miasta

2
Babskie lelum polelum / prezent dla rodziców?
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 01:03:34 »
Hej wszystkim! Zbliża się rocznica ślubu moich rodziców i zastanawiam się co mogę kupić im na prezent bo wyczerpały mi się pomysły, oni nigdy nie byli jakoś specjalnie chętni do przhyjmowania drogich prezentów więc pomyślałem że może coś skromniejszego  w tym roku przypodoba się im bardziej. Pomyślałem więc o wyjątkowym koszu ze słodyczami dla rodziców. Co sądzicie o takim prezencie?

Strony: [1]