Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Alenn

Strony: [1]
1
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Narzędzia na prezent
« dnia: Czerwiec 04, 2019, 09:30:24 »
Hej kochani! Szukam właśnie prezentu z okazji dnia ojca, bo dzieci mnie poprosiły i wpadłam na pomysł, aby kupić mężowi zestaw narzędzi. Jest typem złotej rączki, więc myślę, że mu się spodoba i z pewnością będzie to praktyczny prezent. Co o tym myślicie?

2
Gadżety malucha / Dzień dziecka - jaki prezent wybrać?
« dnia: Maj 15, 2019, 02:32:04 »
Zastanawiam się, czy tylko ja mam taki problem z wybieraniem prezentów dla dzieci? Jestem chrzestną mojego teraz już 12-letniego siostrzeńca i kompletnie nie mam pojęcia co dla niego kupić na zbliżający się Dzień Dziecka. Znajomy, który ma syna w podobnym wieku podpowiedział mi, że chłopcy uwielbiają teraz składać modele. Znalazłam całkiem spory wybór tutaj: https://revell.com.pl/modele-do-sklejania/, ale kompletnie nie wiem który wybrać. Jak myślicie, który będzie odpowiedni dla dziecka w tym wieku? :)

3
Babskie lelum polelum / Pakowanie paczek
« dnia: Luty 19, 2019, 01:39:53 »
Mam do Was pytanie odnośnie sklepu internetowego, a dokładniej wysyłki zamówień. Czy któraś z Was prowadzi taką działalność i mogłaby doradzić, gdzie zamawiać materiały do pakowania, np. taśmę pakową? Widziałam, że w tej hurtowni mają fajne ceny https://opaksystem.pl/pl/c/Tasmy-pakowe/96/1/full. Któraś z Was zamawiała tam i może podzielić się opinią? :)

Strony: [1]