Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kirra88

Strony: [1]
1
Babskie lelum polelum / Happy Sklep promocja na ubranka dziecięce :)
« dnia: Lipiec 17, 2019, 09:15:15 »
W jakich sklepach najczęściej kupujecie odzież dla swoich pociech? Jeżeli nie do końca podoba się Wam jakość ubrań z sieciówek, w Happy Sklep https://happysklep.pl/ na pewno znajdziecie wiele interesujących propozycji. Są tam dostępne ubranka zarówno dla maluszków, jak i nastolatków, a przeważają produkty Mayoral, cenionej przede wszystkim za ciekawe wzornictwo, jak i niebanalną stylistykę ubrań. Przy czym obecnie mamy tam fajną promocję na kod : promocja30, dotyczącą odzieży nie przecenionej, więc tym bardziej warto zajrzeć:)

2
Ważne rzeczy / Suknie ślubne
« dnia: Czerwiec 21, 2019, 06:45:44 »
Dziewczyny, powiedzcie mi proszę, jak wyglądały Wasze sukienki ślubne? Wprawdzie sama ten wielki dzień mam już dawno za sobą, ale od czasu do czasu ot tak z ciekawości przeglądam różne oferty z branży weselnej i jakiś czas temu udało mi się natrafić na zjawiskowe suknie ślubne , w Salonie Sukni Ślubnych Honoratka. Przede wszystkim, jak się okazuje, już za ok 1800 złotych możemy tam zlecić uszycie kreacji na miarę, więc wychodzi na to, że ja za swoją znacznie przepłaciłam :), a co więcej na miejscu czeka przemiła i zawsze skora do pomocy obsługa:).

3
Powiedzcie mi proszę, jakie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są Waszym zdaniem szczególnie warte polecenia? Jakiś czas temu natrafiłam na bardzo ciekawy blog o tej tematyce więcej  i zastanawiam się, na jakąś kurację sama najchętniej byście się zdecydowały i dlaczego. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

4
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Sztuczne rzęsy Beauty Lashes
« dnia: Listopad 10, 2018, 08:28:13 »
Korzystałyście kiedyś z rzęs tej firmy? Niedługo czeka mnie ważna uroczystość, dlatego myślę o sztucznych rzęsach. Nieco na temat produktów Beauty Lashes czytałam na https://rzesownia.net/marki/beauty-lashes/ , jednak nadal nie jestem przekonana, czy wybrać te, czy może inne. Mogłbyście mi tutaj coś doradzić, dopowiedzieć?

5
Babskie lelum polelum / Studia zagraniczne
« dnia: Kwiecień 25, 2017, 06:35:23 »
Powiedźcie mi proszę, jak sądzicie, czy wybierając uczelnię warto wziąć pod uwagę także te zza granicy? Jakiś czas temu natknęłam się na Swan School http://theswanschool.edu.pl/ i tak się zastanawiam, czy warto się pokusić właśnie o kształcenie poza granicami naszego kraju. W tym przypadku możemy bowiem liczyć na pomoc we wszelkich kwestiach formalnych, a co więcej możemy dodatkowo podszkolić się w języku angielskim czy też przygotować do egzaminów pod kątem certyfikatów językowych. Jaka jest Wasza opinia na temat tej opcji?

Strony: [1]